M jak Miłość to serial który nieustannie zaskakuje swoich fanów. Ciągłe zwroty akcji oraz niespodziewane wydarzenia sprawiają, że z każdym odcinkiem robi się coraz ciekawiej. W najbliższym czasie znów czekają nas mrożące krew w żyłach chwile.

M jak Miłość nie jest dla swoich widzów łaskawe. Dopiero co musieliśmy pożegnać się z jednym z czołowych członków rodziny Mostowiaków, a już czekają na nas kolejne zaskoczenia. Jeden z głównych bohaterów będzie miał poważne problemy!

M jak Miłość znów wywoła lawinę emocji. W grę wchodzą poważne problemy psychiczne

Marcin to postać, którego nie oszczędzał los ani scenarzyści. Chłopak najpierw miał problemy związane ze swoją przeszłością, później nie mógł znaleźć prawdziwej miłości, a gdy tak się w końcu stało, to jego ukochana Kasia umarła.

Został samotnym ojcem, a trudy wychowania małego dziecka niejednokrotnie dawały mu się w kość. Okazuje się, że jego brat wcale nie ma lżejszego życia.

Olek, czyli serialowy brat Marcina, będzie musiał zmierzyć się z nie lada tragedią. Okaże się, że jest chory psychicznie! Jego problemy będą na tyle poważne, że nie będzie mógł wykonywać zawodu. To prawdziwy dramat dla kogoś, kto kończył medycynę i chciał pomagać ludziom. Czy uda mu się uporać ze swoimi kłopotami? Tego dowiemy się już w najbliższych odcinkach M jak Miłość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"M jak miłość": Bolesne wyznania gwiazd serialu. Przeżyły prawdziwe dramaty

 

Karma wraca, czyli dawna kochanka niszczy życie

Olek na zabój zakochał się w Magdzie, czyli dawnej miłości Pawła. Niestety, młody lekarz nie potrafił dochować wierności i zdradził swoją żonę z Anetą. Okazuje się, że nie była to dobra decyzja, bo z nową kobietą są same problemy. W najbliższych odcinkach Aneta wpadnie w furię i zdemoluje bistro należące do Kingi i Piotrka!

O ciężkich relacjach z Anetą wypowiedział się Maurycy Popiel, czyli odtwórca roli Olka.

– W chwilach, kiedy Olek z Anetą oddalają się od siebie – a to jest zawsze wtedy, kiedy się ze sobą kłócą – to na pewno Olek dostrzega u innych kobiet te cechy, których brakuje Anecie, czyli trochę więcej czułości. Aneta jest bardzo szorstką i twardą kobietą

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znamy skład polskiej reprezentacji w meczu z Portugalią. Nie wszystkim się to spodoba
  2. Justyna Żyła sensacją na mistrzostwach świata. Ludzie przecierali oczy ze zdumienia
  3. Episkopat Polski wydał stanowisko ws. pedofilii w Kościele! Wbije was w ziemię
  4. Jest pierwsze oświadczenie księdza Lemańskiego po latach! Furia w Kościele, ujawnił wszystko
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?

"M jak miłość": Gwiazdy serialu, które opuściły nas w ostatnich latach

Zobacz również