Kasia Cichopek żegna się z M jak Miłość? Aktorka dała odpowiedź

Kasia Cichopek żegna się z M jak Miłość? Aktorka dała odpowiedź

M jak Miłość to serial, którego wielu z nas nie jest sobie w stanie wyobrazić bez Kasi Cichopek. Aktorka występuje w nim od początku emisji i stała się już niemal wizytówką produkcji. Czy pożegna się ona z serialem? Sama zainteresowana zdecydowała się skomentować sprawę. 

M jak Miłość i Kasia Cichopek to nierozerwalny duet. Przynajmniej tak myśli większość fanów serialu, w którym aktorka występuje od samego początku jego emisji. Wśród fanów w ostatnim czasie pojawiły się jednak niepokojące plotki. Wiele osób uważa, że wkrótce w M jak Miłość będziemy świadkami śmierci Kingi Zduńskiej, granej właśnie przez Kasię Cichopek. Byłaby to ogromna strata dla fanów serialu! Wiele osób bowiem ogląda go głównie z uwagi na nieprzerwany od lat wątek miłosny Kingi i Piotrka, granego przez Marcina Mroczka.

Wielka zmiana w M jak Miłość?

Wątek Kingi i Piotrka zaczął się dla bohaterów serialowych jeszcze w liceum. Spotkało ich wiele przeciwności losu, ale ostatecznie wzięli ślub, a potem doczekali się dwójki dzieci. Niedawno Kinga zaszła w ciążę bliźniaczą i mniej-więcej od momentu urodzenia dzieci, zaczęły się wzmożone niepokoje fanów. Stan zdrowia Kingi zaczął się bardzo pogarszać. Najpierw bohaterka straciła wzrok, potem odzyskała go, ale zaniepokojona poprosiła swoją przyjaciółkę o opiekę nad dziećmi, gdyby jej stało się coś złego. Dla widzów to było jednoznaczne - zaczęli przeczuwać rychłą śmierć bohaterki. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Kasia Cichopek postanowiła skomentować doniesienia o jej rzekomym pożegnaniu z serialem, o którym mówi się od dłuższego czasu. Znacznie uspokoiła wiernych fanów swoim komentarzem. - Pytacie czy odchodzę z serialu? Oto najlepsza odpowiedź. Zdjęcie z zeszłego tygodnia – napisała na Instagramie pod poniższym zdjęciem z planu. Wygląda więc na to, że fani mogą być w końcu spokojni, a wszystko w życiu Kingi Zduńskiej jakoś się ułoży. Kasia Cichopek na planie M jak Miłość, fot. Instagram/katarzynacichopek ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Dawna ikona TVP, dziś wygląda POTWORNIE. Nie uwierzycie, kto jest jej mężem!
  2. Emeryci dostaną zawału. Oto kim jest mąż najbardziej ZNIENAWIDZONEJ gwiazdy TVN
  3. Współpracownicy Szelągowskiej "padali jak muchy". Widzowie poznali kulisy
  4. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce
  5. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: NaTemat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News