Tragedia uwielbianej aktorki M jak Miłość. Syn umierał jej na rękach
Karol Zaborowski - 14 Grudnia 2018

Tragedia uwielbianej aktorki M jak Miłość. Syn umierał jej na rękach

"M jak miłość" to prawdziwy fenomen w naszym kraju, który trwa już od 18 lat. Jednak aktorzy kończąc pracę na planie, muszą wrócić do normalności, a to nie jest łatwe, szczególnie gdy cały czas myślimy o naszym chorym dziecku.

"M jak miłość" jest serialem, w którym możemy zobaczyć szerokie grono największych polskich gwiazd. Często zapominamy, że są oni taki samymi ludźmi, jak my i dotyczą ich takie same problemy. Postacie, które widzimy na ekranie, to nie te same osoby, co aktorzy, którzy je grają. Dodatkowo na planie trzeba cały czas zachować profesjonalizm, nawet gdy nasze myśli biegną w zupełnie inną stronę.

Gwiazda "M jak miłość" przeszła prawdziwe piekło

Ewa Gorzelak przeszła przez coś, co przeciętnemu człowiekowi ciężko jest sobie nawet wyobrazić. Aktorka odnosiła sukcesy zarówno na deskach teatrów, jak i na planach filmów i seriali. Dodatkowo znalazła ukochanego męża, z którym doskonale się uzupełniali i stanowią po dziś dzień wręcz wzorową parę. Dodatkiem do radosnego rodzinnego życia są dzieci, które są ich oczkiem w głowie. Jednak wiąże się z nimi przerażająca historia, która jeży włosy na całym ciele. Choroba dziecka zawsze jest koszmarnym przeżyciem dla rodzica, a w szczególności, gdy widzimy, jak nasza pociecha cierpi, a my nawet nie wiemy co mu dolega. W wypadku Ewy okazało się, że jej młodszy synek cierpi na nowotwór mózgu. Chłopiec w 2 lata przyjął ponad 20 chemioterapii, a lekarze przygotowywali rodziców na najgorsze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej
- On mi umierał na rękach. W pewnym momencie nie miał siły płakać, tylko tak cichutko się skarżył. Prosiłam Boga, aby szybciej go zabrał i skrócił jego cierpienie. Myślałam, że mi serce pęknie. Przyszedł ksiądz, namaścił go, dał mu sakrament chorych - wspomina aktorka. Na szczęście po stoczeniu potwornie ciężkiej i wyczerpującej walki chłopiec wyzdrowiał, co dla aktorki i jej męża było prawdziwym cudem. Jednak Gorzelak jeszcze przez długi czas obawiała się, że choroba powróci. Jak dotąd chłopiec cieszy się dobrym zdrowiem i miejmy nadzieję, że tak pozostanie już do końca.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jego kunszt aktorski podziwiali wszyscy Polacy. Ogromna strata
  2. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  3. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  4. Fanom disco polo spadły skarpetki z wrażenia. Gwiazdy postanowiły zszokować nagością
  5. Aleksandra Popławska – kto to? Gwiazda nago w Playboy
PromocjaRossmann szaleje na święta! Co warto kupić w okresie największej promocjiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News