Widzowie M jak Miłość nie mogą w to uwierzyć. Dojdzie do brutalnego morderstwa?!

Widzowie M jak Miłość nie mogą w to uwierzyć. Dojdzie do brutalnego morderstwa?! Źródło: yt/TVP

"M jak Miłość" przygotowało porządną dawkę emocji. Okazuje się, że po niebezpiecznych układach Łukasza, który wciągnie w nie Magdę, scenarzyści znów zaglądają do Grabiny. W niej, zdrada i próba morderstwa? Jedno jest pewne, będziecie zaskoczeni.

"M jak Miłość" w centrum medialnych doniesień. Magda Marszałek miała trafić do szpitala, Łukasz wraca z zagranicy, a Marta nie może opanować przeszłości syna. Scenarzyści znów rozwinęli wątek Natalii, która do tej pory łagodna i cicha - teraz diametralnie się zmieni. Wszystko pod wpływem informacji o zdradzie jej męża.

Co się wydarzy w "M jak Miłość"? Natalia nie wytrzyma napięcia

Justyna powie Natalii, że miała romans z jej mężem - Frankiem. Była dziewczyna mężczyzny będzie zapewniała, że między dwojgiem miłość się wciąż tli, a w efekcie burzy emocji - dwoje znalazło się w łóżku. Zdruzgotana żona nie będzie mogła znaleźć ukojenia. Słowa Justyny rozbiją ją na dobre, a jej małżeństwo stanie pod znakiem zapytania. Nie będzie rozmawiać z Frankiem. Podczas kłótni, Natalia sięgnie po talerz i... będzie próbowała zaatakować męża? Wiadomość o potencjalnej zdradzie całkowicie ją rozbije i sprawi, że z łagodnej dziewczyny natychmiast się zmieni w nieobliczalną kobietę. Zraniona, będzie szukała pocieszenia u najbliższych.

"M jak Miłość" zaskakuje widzów. Wątek Natalii zmieni się

Po wielu odejściach topowych aktorów i doniesieniach o śmierci czołowych gwiazd, producenci telenoweli postanowili nieco urozmaicić dotychczasowe wątki. Natalia, która jest adoptowaną córką Marka i Hanki, z pewnością do tej pory nie miała podobnej roli. Grająca ją Marcjanna Lelek z pewnością w najbliższych odcinkach zaprezentuje się z zupełnie innej strony.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Tabloidy grzmiały, że do obsady ma dołączyć Joanna Brodzik. Aktorka, którą przez dekady mogliśmy oglądać w najbardziej topowych produkcjach na antenach wielkich stacji, chciałaby wrócić na mały ekran. Brodzi - powszechnie jest lubiana, a jej każdorazowa kreacja dokładnie analizowana przez media. Z pewnością jej dołączenie do "M jak Miłość" sprawiłoby fanom tytułu ogromną radość. Czy zagra Małgosię?Najlepsze newsy dnia:

  1. Tak wyglądają relacje Marty i Jarosława Kaczyńskich. Znajomy rodziny opowiedział wszystko
  2. Jackowski miał rację! Wszystko się spełnia, polskie miasto sparaliżowane
  3. Przełom w życiu Beaty Kozidrak. Wszystkie media w kraju będą o tym pisać przez miesiące
  4. Małgorzata Kożuchowska z partnerem. Fani osłupieli wiedząc kim jest
  5. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Gwiazda i ona to dwie skrajności!
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Następny artykuł