Nie wiadomo, czy to przeżyje. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" postrzelona z pistoletu

Nie wiadomo, czy to przeżyje. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" postrzelona z pistoletu Źródło: .

"M jak miłość" w odcinku 1447 sprawi fanom ogromny ból. Jedna z ulubionych bohaterek produkcji TVP zasłoni własnym ciałem ukochanego, w którego kierunku napastnik pośle kilka kul. Zostanie postrzelona, a jej życiu zagrażać będzie gigantyczne niebezpieczeństwo.

"M jak miłość" od dawna szczyci się swoją gwiazdorską obsadą. Charakterystyczne postaci podbiły serca milionów widzów, teraz jednak na ekranach dojdzie do czegoś wstrząsającego. Jedna z bohaterek, której wątek śledzą bez wytchnienia miliony Polaków, może niespodziewanie umrzeć w kolejnym odcinku. Czy reżyserzy faktycznie zdecydują się ją uśmiercić? Pewne jest, że zostanie bestialsko postrzelona, a jej życiu zagrażać będzie ogromne niebezpieczeństwo. 

"M jak miłość" szykuje odcinek pełen zaskakujących zwrotów akcji. Uwielbiana bohaterka zostanie postrzelona

W 1447 odcinku serialu Sonia (Barbara Wypych) razem z Jankiem (Tomasz Kollarik) pojadą na akcję. Z początku niczego niespodziewająca się para bohaterów będzie uczestniczyć w dość rutynowym zdarzeniu. Nieoczekiwanie jednak zamieni się ono w prawdziwe piekło, dojdzie bowiem do wymiany ognia.

W pewnym momencie Sonia spostrzeże, że napastnik swoją lufę kieruje w stronę Janka. Policjantka rzuci się partnerowi na pomoc, aby własnym ciałem uchronić go przed pociskami. Po chwili osunie się na ziemię, trzymana w ramionach ukochanego. Z pewnością policjant nigdy nie pozwoliłby przyjaciółce, na takie poświęcenie. Niestety było już za późno. 

Para kilka odcinków wcześniej wyznała sobie miłość. Janek skradł serce Soni, co wcale nie było łatwym zadaniem, bowiem policjantka należy do kobiet, którym bardzo trudno zaimponować. Mimo to wszystko wskazywało na to, że może to być początek wspaniałej miłości. Teraz wszystkim widzom pozostaje czekać na informację, czy bohaterka przeżyła postrzał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ich związek niestety jednak nieustannie przeżywa trudne chwile. Spowodowane jest to pracą, którą na co dzień wykonują. Nieustanne interwencje, które niejednokrotnie kończyły się poważnym uszczerbkiem na zdrowiu (co mogliśmy śledzić w poprzednich odcinkach), wcale nie pomagają im w rozwijaniu ich relacji.

Internauci są przerażeni, bowiem dawno z takim zniecierpliwieniem nie oczekiwali na kolejny odcinek. Równie mocno bali się ostatnio o zdrowie Magdy, która nieświadomie zażyła tabletki z kokainą zamiast tabletek na serce, które wymieszał diler Łukasz.

 - Jeśli zabijecie Sonię to Wam tego nie daruję - grozi jedna z użytkowniczek.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Torebki Michael Kors w Lidlu! Już niedługo Polki będą mogły je kupić w supercenach
  2. Życie Elżbiety Czyżewskiej było jak baśniowa opowieść. Niestety bez happy endu
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News