Bohaterka "M jak miłość" porzuci swoje dzieci?! Fani jej tego nie wybaczą

Bohaterka "M jak miłość" porzuci swoje dzieci?! Fani jej tego nie wybaczą Źródło: youtube.com/KaPo Games

"M jak miłość" znów przyprawi o palpitacje serca. Nadchodzące odcinki zdenerwują najwierniejszych fanów - matka nigdy nie powinna się tak zachować! Kobieta najprawdopodobniej szykuje się do opuszczenia swojej rodziny.

"M jak miłość" nie traci na swojej kultowości i przebojowości właśnie przez takie zwroty akcji, jakie zostaną nam zaserwowane w 1450 odcinku polskiej telenoweli. Każdy, kto zasiądzie przed telewizorem złapie się za głowę i oniemieje z wrażenia. Decyzja kobiety będzie kontrowersyjna.

"M jak miłość" - Natalia się zbuntuje?

Do Grabiny przyjedzie kompletnie niespodziewany gość - Natalka odwiedzi swoje stare kąty, ale będzie miała ku temu ważny powód. Będzie w końcu gościem na weselu swojej siostry, Uli. Ślub też będzie kwestią sporną, ponieważ Ula będzie wahać się, czy poślubić Bartka, a Natalka będzie jej doradczynią i powierniczką.

Jej nagły przyjazd do Grabiny otoczony będzie nutą tajemnicy - zjawi się bez swojego męża Franka, a co jeszcze bardziej zaskakujące, bez ukochanej córki Hani. Prawdopodobnie jest to spowodowane kryzysem małżeńskim, który ciągnie się już od momentu domniemanej zdrady Franka.

Natalka nie wróci do swojego dziecka?

Mimo, że bez męża i córki, Natalka nie będzie sama na weselu. Towarzystwo zapewni jej brat Mateusz. Na razie nie wiadomo, co było powodem tak gwałtownej decyzji. Matce trudno jest się rozstawać ze swoim dzieckiem, a Natalia zrobiła to bez zawahania.

Mało tego, będąc w Grabinie, kobieta zacznie rozmyślać, czy nie warto będzie wrócić do rodzinnego domu na stałe. Przez wyjazd do Australii tęsknota przybrała na sile. Gdyby w Australii pozostał sam Franek, jest możliwe, że Natalka zostałaby w Grabinie bez dwóch zdań, ale na drugim końcu świata jest przecież jeszcze jej córka!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po aferze, która wybuchła przez romans Franka z Justyną, Natalka miała po prostu wrócić wraz z mężem w Bieszczady. Jednak jej ojciec, Marek, zaproponował jej coś niecodziennego.

- Tata chciał, żebyśmy przyjechali do nich do Australii, ma pomysł na jakiś rodzinny biznes i chciał w to wciągnąć mnie i Franka - tak tłumaczyła swojej babci wybranie innego wyjścia. Czy Natalka wróci po córkę i osiądzie w Grabinie?

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu