Horror w M jak Miłość. Uwielbiany bohater zaginął

Horror w M jak Miłość. Uwielbiany bohater zaginął Źródło: screenshot/mjakmilosc.tvp.pl

M jak miłość sprawi, że wszyscy widzowie przeżyją prawdziwe chwile grozy przed telewizorami. Scenarzyści przygotowali bardzo emocjonujący wątek jednego z bohaterów serialu. Postać zaginie i znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie.

M jak miłość przez lata obecności na antenie TVP potrafiło utrzymać bardzo wysoką oglądalność, a losy serialowych rodzin do dziś mają swoich wielkich fanów. Wszystko dzięki umiejętnemu trzymaniu widzów w niepewności, tak jak w nadchodzącym odcinku. Wierni widzowie przeżyją ogromne emocje, bowiem jedna z ulubionych postaci zaginie.

Zaginie jedna z ulubionych postaci M jak miłość. Nadchodzą dramatyczne chwile

Widzowie muszą się przygotować na dramat, jaki już wkrótce rozegra się na planie serialu M jak miłość. Wszystko zacznie się od szkolnej wycieczki do Kampinosu, na jaką pojedzie Wojtuś. Joasia, grana przez Barbarę Kurdej-Szatan, pojedzie na spotkanie z Leszkiem, w tej roli występuje Sławek Uniatowski, w sprawach biznesowych. Nic nie będzie zapowiadało tragedii, do jakiej dojdzie tego samego dnia.

W końcu Chodakowska obierze telefon od nauczycielki, która miała pilnować dzieci. Kobieta oznajmi, że Wojtuś zaginął. Przerażona matka wpadnie w panikę, jednak swoją pomoc zaproponuje biznesmen. Zaproponuje, że zawiezie Joannę na miejsce i tam razem poszukają chłopca. Ta zgodzi się i natychmiast ruszą na ratunek dziecku.

Sytuacja jest bardzo poważna. Jest zima, na zewnątrz panuje ujemna temperatura, a w dodatku niedługo zacznie się ściemniać. Dla kilkuletniego Wojtka to bardzo wiele zagrożeń, a przede wszystkim ogromny stres. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Losy zaginionego bohatera są przerażające. Poszukiwania ruszyły od razu

Gdy Joasia i Leszek dotrą na miejsce, spotkają się ze złością nauczycielki, która powie, że z Wojtkiem zawsze był same problemy. Przyzna też, że na początku wycieczki odebrała dzieciom telefony komórkowe, dlatego też z dzieckiem nie ma żadnego kontaktu.

Chodakowska będzie przerażona, bowiem za oknem powoli zapada noc. Mężczyzna jednak nie traci głowy i postanowi czym prędzej ruszyć na poszukiwania chłopca. Choć warunki będą bardzo niesprzyjające, biznesman da z siebie wszystko, aby jak najszybciej sprawdzić Wojtka do bezpiecznego miejsca.

Tragiczne zaginięcie oraz pełną emocji akcje poszukiwawczą chłopca fani M jak miłość będą mogli zobaczyć już w 1437 odcinku serialu. Jego emisja odbędzie się w czwartek 15 kwietnia o godzinie 20:55 na antenie TVP 2.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Filip Gurłacz musiał odejść z „M jak Miłość” za karę! Co się stało?
  2. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  3. Michał Wiśniewski będzie wściekły. Dominika wymyśliła taką zemstę, do jakiej zdolna jest tylko kobieta
  4. Julia Wieniawa szczerze o związku z 15 lat starszym mężczyzną. Baron będzie zły?
  5. Katastrofa smoleńska - nowe fakty. 2019 rok przyniesie rozstrzygnięcie?
  6. Pikantne nagranie ślicznej wokalistki disco polo podbija sieć. Prowokuje ciałem jak nikt

Źródło: Superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News