Uwielbiany bohater "M jak miłość" jest nieuleczalnie chory. Zostało mu niewiele czasu

Uwielbiany bohater "M jak miłość" jest nieuleczalnie chory. Zostało mu niewiele czasu Źródło: .

"M jak miłość" przez lata zaprezentowało widzom dziesiątki bohaterów, a bardzo wielu z nich zapisało się w pamięci widzów. Jeden z nich okazuje się być ciężko chory. Dowiadujemy się, że zostało mu bardzo niewiele czasu.

"M jak miłość" w najbliższych odcinkach szykuje dla widzów prawdziwie emocjonujący scenariusz. Już niebawem poznamy straszne wiadomości dotyczące jednego z bohaterów serialu, w którego życiu niebawem zajdą poważne zmiany. Zanosi się na to, że najnowsze wydarzenia już wkrótce wpłyną na życie postaci, których znamy z udziału w najpopularniejszej produkcji Telewizji Polskiej.

Już niebawem widzowie będą mogli zobaczyć, co przygotowali dla nich producenci "M jak miłość". Póki co nie znamy wszystkich szczegółów dotyczących najnowszego odcinka, jednak dotychczasowe wiadomości o wydarzeniach w serialu z pewnością wywołają wielkie zainteresowanie wiernych fanów. Niektórzy z nich na wieści o sensacyjnym losie bohatera reagują wielkim smutkiem.

Bohaterowi "M jak miłość" zostało mało czasu

Magda Marszałek, w rolę której wciela się Anna Mucha, już niebawem będzie musiała poradzić sobie z bardzo poważnym kryzysem. W jej życiu ponownie pojawi się mężczyzna, którego obdarzyła kiedyś gorącym uczuciem. Jej były kochanek - Kamil spotka się z nią, by przekazać jej bardzo ważne wiadomości.

W najnowszym odcinku serialu Kamil odwiedzi Magdę w szpitalu. Kobieta znalazła się tam po zażyciu narkotyków, które zostały jej dosypane do leków na serce przez Łukasza. Kobieta była w bardzo ciężkim stanie, dlatego postanowiła skontaktować się właśnie z Kamilem, z którym kiedyś była związana. Nie przewidziała jednak, że mężczyzna zjawi się z ważną informacją.

Kamil Gryc pojawi się na sali szpitalnej w momencie, gdy Magdę odwiedzać będą Andrzej i Anka. Po pewnym czasie oboje opuszczą swoją znajomą, dzięki czemu Magda będzie mogła w spokoju porozmawiać ze swoim byłym kochankiem. To właśnie wtedy postanowi on przedstawić jej smutne wieści.

Bohater "M jak miłość" jest ciężko chory

Mężczyzna wyzna kobiecie, że przestał się o nią starać, bo zdał sobie sprawę, że jego dalsze próby zdobycia jej serca są bezcelowe. Po chwili powie jej również, że jest nieuleczalnie chory i niebawem umrze. Wieści te z pewnością mocno wpłyną na Magdę, która i tak musiała zmagać się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chwilę po wyjściu ze szpitala Kamil uda się do kliniki onkologicznej, gdzie usłyszy najgorszą diagnozę. Lekarze potwierdzą, że ma raka i że nie zostało mu zbyt wiele czasu, bo jego rokowania są fatalne. Oznacza to, że już niedługo widzowie zapewne będą musieli pogodzić się ze śmiercią bohatera. Już niebawem wszystkie wydarzenia zostaną przedstawione w nowym odcinku "M jak miłość".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  2. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!
  3. Brutalny atak na Jana Pawła II. Po latach wychodzą na jaw wstrząsające fakty
  4. Wieniawa i Królikowski kłamali?! Wielkie poruszenie w sieci
  5. Urodziła dziecko. Nie żyje

źródło: Fakt

Następny artykuł