Gwiazda "M jak Miłość" uderza w aktorkę "Barw Szczęścia". Maksymalna hipokryzja

Gwiazda "M jak Miłość" uderza w aktorkę "Barw Szczęścia". Maksymalna hipokryzja

M jak Miłość i jego gwiazda zszokowali polskich fanów show-biznesu. Jedna z czołowych postaci produkcji postanowiła uderzyć w swoją koleżankę z Telewizji Publicznej, z powodu który wzbudził wielkie emocje wśród fanów wytykających hipokryzję aktorce. Czy artystka przeprosi za swoje zachowanie?

M jak Miłość to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych seriali Telewizji Polskiej. Opera Mydlana od czasu swojej premiery w 2000 roku jest bardzo chętnie oglądana przez tysiące telewidzów, którzy uwielbiają śledzić losy uwielbianych bohaterów. Jedna z czołowych postaci serii postanowiła ostatnio skrytykować słynną koleżankę zatrudnioną w TVP tylko dlatego, że ta nie chce wziąć ślubu. Fani wytykają artystce hipokryzję, przypominając jej, że sama nie zważała na powagę instytucji małżeństwa.

M jak Miłość. Gwiazda serialu krytykuje koleżankę z planu

Artystką, która zdecydowała się na atak w kierunku koleżanki, była Dominika Figurska. Gwiazda kojarzona z kultową produkcją TVP zdecydowała się na krytykę Anny Dereszowskiej, która w Telewizji Publicznej przez lata figurowała na liście płac Barw Szczęścia. Dereszowska ostatnio za pomocą mediów postanowiła powiedzieć, że nie zamierza decydować się na małżeństwo, a sama o wiele bardziej woli związki partnerskie. - Ślub? To nie dla mnie. Mam przy boku kochającego mężczyznę. Stanowimy szczęśliwy związek partnerski - wyznała aktorka. Ta wypowiedź strasznie nie spodobała się Figurskiej, która pomimo tego, że wielokrotnie zdradzała swojego męża, jest obecnie wielką orędowniczką instytucji małżeństwa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani w szoku. Figurska broni małżeństwa

O swoich wątpliwościach dotyczących zachowania Dereszowskiej, gwiazda M jak Miłość postanowiła opowiedzieć w programie Pytanie na Śniadanie. - Ta instytucja to piękna sprawa. To życie w wolności, bo nie jesteśmy zniewoleni przez grzech. Ślub jest i musi być ważny ze względu na wiarę w sakrament małżeństwa. Bo poza ludzką siłą jest Boża siła, pomagająca w trudach, które spotykają nas w związku - powiedziała Figurska w programie. O ile ta wypowiedź, świadcząca o zainteresowaniu Figurskiej nauką Kościoła Katolickiego mogłaby świadczyć o jej wielkiej wierze, o tyle sama gwiazda wielokrotnie zdradzała swojego męża, co teraz wytykają jej fani. Według samej gwiazdy miała ona prawo do takich słów, zważając na jej doświadczenia i naoczne przekonanie się, że zdrada nie jest niczym dobrym. To kuriozalne tłumaczenie tym bardziej nie przekonało widzów kultowego programu TVP, którzy domagają się przeprosin ze strony gwiazdy. Czy tak się stanie? Czas pokaże.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piotr Żyła zaskoczył całą Polskę! Upamiętni śp. Adamowicza na oczach milionów
  2. W Koglu-Moglu kochali go wszyscy! Teraz czeka go najgorszy los
  3. To, co Basia Kurdej-Szatan zrobiła dla swoich rodziców, odbiera mowę. Nie każdy by się na to zdobył
  4. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News