Anna Mucha ostro atakuje polskich kierowców. "Zalewać patałachów!"

Anna Mucha ostro atakuje polskich kierowców. "Zalewać patałachów!" Źródło: screen youtube.com/Wideoportal

"M jak miłość" już niedługo będzie świętować urodziny jednej ze swoich gwiazd, która ostro zaatakowała w wywiadzie polskich kierowców. Jej życzenie zaskoczyło wszystkich fanów.

"M jak miłość" w obsadzie ma wiele znanych gwiazd, a cześć z nich znacząco wypromowała się na najpopularniejszym serialu stacji TVP. Doskonałym przykładem takiej kariery jest Anna Mucha, która kojarzona jest przede wszystkim ze swojej roli serialowej Magdy. Aktorka już niedługo będzie obchodzić urodziny, a jej plany na ten rok potrafią porządnie zaskoczyć.

Gwiazda "M jak miłość" o polskich kierowcach

Czymże były urodzin bez życzeń, jednak Anna Mucha skupiona jest przede wszystkim na urodzinach, które ją czekają za rok. Aktorka zrobiła specjalną listę rzeczy, którą chciałaby zrobić przed czterdziestką. Niektóre z tych punktów zapewne zaliczają się również do marzeń jej fanów, jednak inne mogą wzbudzić niemałe zaskoczenie.

Pierwsze na liście są luksusowe restauracje w europie oraz wycieczka do Afryki, aby zobaczyć na żywo tamtejsze zwierzęta, jednak to dopiero początek listy przygotowanej przez aktorkę.

 - Zjeść w 10 najlepszych restauracjach w Europie, zaliczyć "wielką piątkę" Afryki, zaprojektować własną kolekcję butów i biżuterii... Chciałabym zaśpiewać w Carnegie Hall niczym boska Jenkins, bo, jak wiadomo, mam warunki - wyznała aktorka.

Jednak kolejny punk na liście znacząco odbiega od swoich poprzedników i bezpośrednio uderza w polskich kierowców. Wszystko dlatego, że będąc szczerym, na drodze trafimy na całą masę ludzi, którzy powinni otrzymać dożywotni zakaz prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu mechanicznego. Polscy kierowcy nadal w dużej mierze uważają, że zawodowcy nie dorastają im do pięt, a sami są prawdziwymi królami autostrad.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wystarczy krótka przejażdżka i bez problemu znajdziemy osobę, która swoich zachowaniem stwarza zagrożenie w ruchu drogowym, a to jak postępują niektórzy kierowcy, doprowadza innych do przysłowiowej białej gorączki. Anna Mucha musi podzielać te odczucia, ponieważ wymarzyła sobie bardzo okrutną karę dla denerwujących kierowców.

 - Mogłabym mieć jeszcze samochód z wysięgnikiem i płynnym g***em w bagażniku, żeby móc nim zalewać patałachów, których mijam na drogach - dodaje.

Nie da się ukryć, że jest to dosyć nowatorski sposób karania kierowców, ale może to by w końcu podziałało na piratów drogowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  2. Córki Hanny Lis są ZNIEWALAJĄCO piękne! Urodą zmiażdżyły nawet córki Kingi Rusin!
  3. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  4. Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok
  5. TVP podało pilne informacje. Ważny polityk PO nie żyje, popełnił samobójstwo

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News