m jak milosc_po
TVP/M jak miłość
Anna Maria Guziewska - 6 Grudnia 2018

Ukochana bohaterka M jak Miłość odchodzi przez złamane serce. Fani załamani

"M jak Miłość" przygotowało nieprawdopodobną dawkę emocji. W styczniu 2019 roku dojdzie do wielkich rozwiązań i wielkich pożegnań. Okazuje się, że Marcin Chodakowski już podjął decyzję, z kim chce spędzić życie.

"M jak Miłość" bez Ani? Załamani fani czytają w medialnych doniesieniach, że Marcin Chodakowski, grany przez Mikołaja Roznerskiego podjął już decyzję w sprawie swojej przyszłości. Chociaż Ania była dla niego bardzo życzliwa i pokochała jego dziecko, to nie dla niej bije serce mężczyzny.

Czy Ania zniknie z planu "M jak Miłość"? Załamani fani komentują pomysł scenarzystów

Gdy pojawiła się w życiu Marcina, musiała się zmierzyć z jego przeszłością. Piekło, jakie zafundował mu Artur nie dawało mu spokoju. Jednocześnie wychowywał małego syna, który czuł się zagubiony. Ania otoczyła opieką zarówno mężczyznę, jak i jego dziecko. Zyskała także przychylność jego matki - Aleksandry. Chodakowski tęsknił jednak za Izą i to z nią chciałby spędzić życie. W jednym z najbliższych odcinków Iza spędzi noc z Marcinem. Wtedy do mężczyzny dotrze, że to nie Ania powinna stanąć u jego boku. Zmartwiony i szczęśliwy będzie musiał zmierzyć się z prawdą: wciąż kocha Izę i to z nią chce spędzić życie. Nieświadoma niczego partnerka Chodakowskiego zacznie snuć plany o ślubie. Będzie musiała jednak się pogodzić z odejściem ukochanego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony: Producenci show woleliby to przemilczeć. Największe porażkiCzytaj dalej

Rąbek tajemnicy uchylony

Aktorka, odgrywająca rolę uroczej dziennikarki przybliżyła kulisy serialu w jednym z wywiadów. - Marcin grubo namiesza. Właśnie rozmawiałam z panią Alinką Puchałą, naszą scenarzystką, która napisała nam piękną scenę, która niedługo będzie w emisji. To będzie kluczowa scena w związku Ani i Marcina. Mogę powiedzieć, że Marcin już niedługo dokona wyboru aczkolwiek Ania trochę mu ten wybór ułatwi - powiedziała Maria Pawłowska w rozmowie z Party.pl. Okazuje się, że nie ma jeszcze pomysłu na przyszłość bohaterki serialu. Prawdopodobnie będzie musiała zniknąć ze scenariusza, choć te informacje nie zostały potwierdzone przez producentów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielu będzie dziś mówić o tym, co zrobił Michał Szpak. Wszystko w siedzibie TVP
  2. Opublikowano ZAKAZANY film, który TVP próbowało ocenzurować! Wszystko wyciekło, panika w PiS
  3. Najgorsza informacja 2018 roku dla PiS! Ministrowie pospadają ze stołków, co z prezesem TVP?!
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Odpowiedź eksperta
  5. Znaki zodiaku, które będą miały pecha w tym tygodniu. Co się wydarzy?
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News