Po 17-stu latach wyrzucają z TVP uwielbianą gwiazdę! Ujawniono brutalne kulisy

Po 17-stu latach wyrzucają z TVP uwielbianą gwiazdę! Ujawniono brutalne kulisy

To oburzające i smutne jednocześnie. Po 17-latach ciężkiej pracy na planie kultowego serialu, jakim niewątpliwie jest M jak Miłość, wyrzucają z pracy uwielbianą gwiazdę. Kulisy jej zwolnienia z planu są wyjątkowo brutalne.

Aktorka była przez lata filarem i jedną z głównych postaci w M jak Miłość. Niestety, nikt z produkcji nie miał sentymentów, że była ona związana z serialem od pierwszego odcinka. Brutalnie ją zwolnili. Dominika Ostałowska, grająca Martę Mostowiak ma ostatnio w życiu trochę problemów. Przede wszystkim choruje, a przez chorobę znacznie przybiera na wadze. To nie spodobało się producentom M jak Miłość i postanowili zrezygnować z Ostałowskiej. Jak twierdzi sama zainteresowana - ilość jej dni zdjęciowych malała w zastraszającym tempie aż ograniczyła się do zera.

Gwiazda M jak Miłość jest załamana

- Miałam tylko kilka dni zdjęciowych. Nie wiem, co dalej z Martą. Pewnie nic. Aktor dowiaduje się o takich sprawach ostatni - skarży się zrozpaczona Dominika Ostałowska w Fakcie. Nic dziwnego, że jej przykro. W końcu M jak Miłość długie lata było dla niej jak drugi dom. Wcześniej od producentów już spotkał ją cios. Ostatnia z aktorów dowiedziała się, że nie wystąpi już w czołówce nowego sezonu serialu. I pomyśleć, że wszystkiemu winne są jedynie wahania wagi - to doprawdy skandaliczne. - Dowiedziała się, że po burzy mózgów nie ma szans na stałe miejsce w obsadzie. Wcześniej zwodzono ją, że wróci do serialu. Ściągnięto ją na kilka odcinków, tylko do nagrania rodzinnego wydarzenia, w którym była tłem. Scenarzyści stawiają na wątki w młodszymi aktorami - ujawnia osoba związana z produkcją serialu.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. MIĘDZYNARODOWA AFERA! Dziennikarz TVN zatrzymany przez policję
  2. Spotkała ich odpowiednia kara! Kłusownicy chcieli zabić chronione zwierzę, tego się nie spodziewali
  3. Wyborcy PiS dostali szału! Poturbowano kobietę i niewidomego na spotkaniu z Patrykiem Jakim
  4. Kaczyński niknie na naszych oczach! Szokujące zdjęcie ujrzało światło dzienne
  5. GIGANTYCZNY ciążowy brzuch Marty Kaczyńskiej! Jest wręcz przeogromny, rozrywa ubrania
Następny artykuł