Po 17-stu latach wyrzucają z TVP uwielbianą gwiazdę! Ujawniono brutalne kulisy

Po 17-stu latach wyrzucają z TVP uwielbianą gwiazdę! Ujawniono brutalne kulisy

To oburzające i smutne jednocześnie. Po 17-latach ciężkiej pracy na planie kultowego serialu, jakim niewątpliwie jest M jak Miłość, wyrzucają z pracy uwielbianą gwiazdę. Kulisy jej zwolnienia z planu są wyjątkowo brutalne.

Aktorka była przez lata filarem i jedną z głównych postaci w M jak Miłość. Niestety, nikt z produkcji nie miał sentymentów, że była ona związana z serialem od pierwszego odcinka. Brutalnie ją zwolnili. Dominika Ostałowska, grająca Martę Mostowiak ma ostatnio w życiu trochę problemów. Przede wszystkim choruje, a przez chorobę znacznie przybiera na wadze. To nie spodobało się producentom M jak Miłość i postanowili zrezygnować z Ostałowskiej. Jak twierdzi sama zainteresowana - ilość jej dni zdjęciowych malała w zastraszającym tempie aż ograniczyła się do zera.

Gwiazda M jak Miłość jest załamana

- Miałam tylko kilka dni zdjęciowych. Nie wiem, co dalej z Martą. Pewnie nic. Aktor dowiaduje się o takich sprawach ostatni - skarży się zrozpaczona Dominika Ostałowska w Fakcie. Nic dziwnego, że jej przykro. W końcu M jak Miłość długie lata było dla niej jak drugi dom. Wcześniej od producentów już spotkał ją cios. Ostatnia z aktorów dowiedziała się, że nie wystąpi już w czołówce nowego sezonu serialu. I pomyśleć, że wszystkiemu winne są jedynie wahania wagi - to doprawdy skandaliczne. - Dowiedziała się, że po burzy mózgów nie ma szans na stałe miejsce w obsadzie. Wcześniej zwodzono ją, że wróci do serialu. Ściągnięto ją na kilka odcinków, tylko do nagrania rodzinnego wydarzenia, w którym była tłem. Scenarzyści stawiają na wątki w młodszymi aktorami - ujawnia osoba związana z produkcją serialu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. MIĘDZYNARODOWA AFERA! Dziennikarz TVN zatrzymany przez policję
  2. Spotkała ich odpowiednia kara! Kłusownicy chcieli zabić chronione zwierzę, tego się nie spodziewali
  3. Wyborcy PiS dostali szału! Poturbowano kobietę i niewidomego na spotkaniu z Patrykiem Jakim
  4. Kaczyński niknie na naszych oczach! Szokujące zdjęcie ujrzało światło dzienne
  5. GIGANTYCZNY ciążowy brzuch Marty Kaczyńskiej! Jest wręcz przeogromny, rozrywa ubrania
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News