Aktorka M jak Miłość w żałobie. "Niestety, nasza ukochana Lilka nie żyje"

Aktorka M jak Miłość w żałobie. "Niestety, nasza ukochana Lilka nie żyje" Źródło: screen/youtube/TVP VOD

Gwiazda M jak Miłość przeżywa właśnie ogromny dramat. Do mediów dotarły druzgocące informacje, że aktorka pogrążyła się w żałobie. Śmierć Lilki była dla niej prawdziwym ciosem.

Gwiazda serialu M jak Miłość przechodzi obecnie dramatyczne chwile. 40-letnia aktorka Joanna Koroniewska wciąż nie może uwierzyć w to, co się stało. Jedna z bliskich jej sercu osób nie żyje. Ta wiadomość wstrząsnęła nie tylko serialową Małgorzatą Chodakowską, ale również wieloma innymi osobami.

Joanna Koroniewska nie od dziś aktywnie włącza się w akcje charytatywne. Aktorka jest szczególnie wrażliwa na potrzeby dzieci, które zostały dotknięte poważnymi chorobami. Jedną z jej ulubienic była Lilka. Aktorka znana z serialu M jak Miłość starała się pomóc dziewczynce, która chorowała na białaczkę. Gwiazda bardzo zaangażowała się w pomoc.

Gwiazda M jak Miłość w rozpaczy. Nie żyje bliska jej sercu osoba

Nie chodziło jedynie o zbiórkę pieniędzy. Koroniewska wzruszyła się historią dziewczynki do tego stopnia, że postanowiła zrobić wszystko, aby mała jak najszybciej wróciła do zdrowia. Zdecydowała się również, że zostanie potencjalnym dawcą szpiku dla Lilki. Na tym się jednak nie skończyło. Aktorka namówiła swoich kolegów z serialu "Ślad" emitowanego w telewizji Polsat, aby zrobili to samo. To była akcja na wielką skalę.

To była najprawdziwsza walka z czasem. Aktorzy wytoczyli prawdziwą batalię nowotworowi i mieli ogromną nadzieję, że będzie to wygrana walka. Tak się niestety nie stało. Do mediów dotarły smutne informacje o tym, że dziewczynka przegrała walkę z wyniszczającym nowotworem. Gwiazda M jak Miłość pogrążyła się w głębokiej żałobie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Lilka nie żyje. Dziewczynka przegrała walkę z nowotworem

- Niestety, nasza cudowna Lilka nie żyje. Ale ona jest aniołem i wiem, że ten plan by jej się spodobał. Cóż mamy cenniejszego od podarowania komuś życia - powiedziała mediom zrozpaczona Joanna Koroniewska, która do samego końca wierzyła, że uda się uratować dziewczynkę.

Popularna aktorka jest bardzo wrażliwa na krzywdę i choroby dzieci. Cechuje ją niezwykła empatia, dlatego nie może przejść obojętnie obok cierpienia, które dostrzega dookoła. Można mieć pewność, że gwiazda M jak Miłość zaangażuje się w kolejne akcje charytatywne i zrobi wszystko, aby nieść skuteczną pomoc najmłodszym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. SZOK! Mąż POZYWA Kuleszę! "Byłem wieloletnią ofiarą MOLESTOWANIA"
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. Sławomirowi opadnie szczęka! Komentarze zboków pod zdjęciem jego żony w bikini szokują
  4. Z Beatą Tyszkiewicz nie jest dobrze. Smutne informacje dla fanów
  5. Kuba Wojewódzki publicznie upokorzony. Gwiazdor zapamięta to do końca życia
  6. Ujawniono zarobki Kingi Rusin. Jej astronomiczna pensja zwala z nóg


źródło: Pomponik 

 

Następny artykuł