Aktor "M jak Miłość" bezczelnie oszukany. Teraz ma osobistą prośbę

Aktor "M jak Miłość" bezczelnie oszukany. Teraz ma osobistą prośbę Źródło: screen youtube.com

Gwiazdor M jak miłość nigdy nie spodziewał się, że ktoś może być tak bezczelny, by zabawić się jego kosztem. Aktor stał się ofiarą okropnego kłamstwa, które mogło mieć dla niego poważne konsekwencje. Postanowił nie czekać dłużej i wystosował ważną prośbę do wszystkich fanów.

M jak miłość sprawiło, że wiele aktorów zyskało ogromną popularność i sympatię widzów. Sława jednak niesie ze sobą pewne niebezpieczeństwa. Przekonał się o tym jeden z gwiazdorów serialu, który został wykorzystany w bezczelnym oszustwie. Ma wielką prośbę do wszystkich internautów.

Aktor M jak miłość został oszukany. Mógł mieć ogromne problemy

Jeden z aktorów hitu TVP, Mikołaj Roznerski, nie może narzekać na brak zainteresowania wśród pań. Wiele internautek uważa, że jest jednym z najprzystojniejszych artystów w polskim show biznesie. Nic dziwnego, że wieść o koncie przystojnego gwiazdora na Tinderze wywołała ogromne poruszenie wśród jego fanek.

Słynna aplikacja do randkowania pokazywała pełny profil gwiazdora, na którym można było znaleźć zdjęcia z Instagrama Mikołaja Roznerskiego. Trudno było uwierzyć, że tak znany i lubiany mężczyzna chciał skorzystać z takiej formy poznawania ludzi. 

Sytuacja była tym bardziej dziwna, że aktor M jak miłość chwalił się udanym związkiem z Adrianą Kalską. Szukanie partnerek na romantyczne wyjście za pośrednictwem aplikacji wydawał się im okropną zdradą. Fanki postanowiły zainterweniować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor TVP wystosował ważna prośbę do wszystkich internautów. Ma dość niezręcznej sytuacji

Nie trzeba było długo czekać, aby w sieci zrobiła się prawdziwa afera. Internautki oskarżały aktora o zdradę swojej partnerki w najgorszy sposób, pisały o tym, jak się na nim zawiodły i jak okropnie się zachował.

Reputacja Mikołaja Roznerskiego zdecydowanie ucierpiała na całym zdarzeniu. Jego związek także mógł być zagrożony, bowiem sytuacja była wyjątkowo okropna. W końcu aktor postanowił zabrał głos w tej sprawie i zakończyć plotki oraz oskarżenia o zdradę.

Celebryta dodał na swoim oficjalnym Instagramie grafikę z ważnym zdaniem. 

- Uwaga! Nie mam konta na Tinderze. Nie dajcie się oszukać! - napisał.

Okazało się, że zdjęcia artysty zostały wykorzystane bez jego wiedzy, a cały profil na Tinderze był tylko żartem anonimowego trolla. Sytuacja wywołała wiele niepotrzebnych nerwów zarówno wśród fanów, jak u samego zainteresowanego. Pozostaje mieć nadzieję, że oficjalny wpis w mediach społecznościowych dotrze do jak największej liczy osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka gwiazdy „M jak Miłość” zmarła na raka szyjki macicy. Miała przed sobą całe życie
  2. Maturzyści brutalnie zamordowali 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Wielkie załamanie pogody. Zima do nas powróci
  4. Strzelanina w Warszawie. Funkcjonariusz ranny
  5. Gwiazda TVN rok temu była o krok śmierci. Teraz ma poruszające marzenie
  6. Isabel Marcinkiewicz nie ma za co żyć? "Jestem w patowej sytuacji"

Źródło: Instagram

Następny artykuł