"M jak miłość"
Screen "M jak miłość" TVP 2
Monika Majko - 31 Października 2020

Witold Pyrkosz nie cierpiał jednej osoby, ognisty konflikt trwał latami. Widzowie "M jak miłość" niczego nie zauważyli

"M jak miłość" było kolejnym miejscem spotkania Witolda Pyrkosza z aktorką, której nie cierpiał. Łączyła ich tylko praca na planie wspólnej produkcji, widzowie przez lata nie zauważyli ich konfliktu.

"M jak miłość" nie było pierwszy planem zdjęciowym, na którym skrzyżowały się ścieżki tych dwóch gwiazd. Witold Pyrkosz nie cierpiał aktorki z którą przyszło mu grać w serialu TVP, a o ich konflikcie krążyły już legendy. Widzowie przez lata niczego nie zauważyli, jednak opowieści ich współpracowników nie pozostawiają cienia wątpliwości o ich wzajemnej relacji.

"M jak miłość" - Witold Pyrkosz od lat był w konflikcie z Agnieszką Fitkau-Perepeczko

Witold Pyrkosz i Agnieszka Fitkau-Perepeczko poznali się na planie "Janosika", gdzie mąż aktorki, Marek Perepeczko wcielał się w tytułowa rolę, a Witold Pyrkosz zagrał zbójnika Pyzdrę. Żona często odwiedzała ukochanego męża w czasie pracy, a jej przebojowość i entuzjazm miały bardzo irytować przyszłego gwiazdora serialu "M jak miłość".

- Świadkowie mówią, że miał wtedy sporo kompleksów. Niezbyt urodziwy, właściwie wciąż na aktorskim dorobku, w obecności pięknej i pewnej siebie kobiety mógł czuć się nieswojo. Chyba jednak nie chodziło tylko o to. Był kilka lat po rozwodzie i wprawdzie miał już narzeczoną Krystynę, która została potem jego żoną, ale prowadził życie w kawalerskim stylu. Spora część ekipy po pracy urządzała huczne biesiady, a on stał się nieformalnym szefem tej gromadki. To nie budziło zachwytu Agnieszki. Wiedziała co prawda, że mąż nie bierze udziału w libacjach, ale chyba trochę obawiała się, że w końcu zostanie w nie wciągnięty - można przeczytać w miesięczniku "Nostalgia".

Cmentarze zostają otwarte, nikt nie dostanie mandatu. Prezydent miasta podjął decyzję, jest dobitny komunikatCmentarze zostają otwarte, nikt nie dostanie mandatu. Prezydent miasta podjął decyzję, jest dobitny komunikatCzytaj dalej

To właśnie wtedy miał się rozpocząć ich wieloletni konflikt. Podobno aktorka nie przepadała za poczuciem humoru Pyrkosza i w towarzystwie lubiła wbijać mu bolesne szpilki. Kiedy Agnieszka Fitkau-Perepeczko dostała angaż w serialu "M jak miłość", gwiazdor produkcji nie krył swojego zdenerwowania.

– Kiedy mają przerwę w zdjęciach, nie rozmawiają ze sobą. Łączy ich tylko scenariusz i filmowe dialogi. Zdarza się, że kiedy reżyser prosił o powtórzenie sceny, ona twierdziła, że Pyrkosz zrobił jej na złość i dlatego ujęcie się nie udało – opowiadał w rozmowie z "Faktem" jeden z członków ekipy.

– Przede wszystkim drażniło mnie to, że bardzo lubiła jeść czosnek, nawet przed ujęciami, w których mieliśmy rozmawiać, stojąc obok siebie. A ja tego zapachu nie znoszę. Któregoś razu Agnieszka tak najadła się go przed zdjęciami, że musiałem poprosić reżysera o przerwę, bo nie szło pracować. Nienawidzę takich sytuacji – żalił się z kolei Witold Pyrkosz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Widzowie "M jak miłość" niczego nie zauważyli

Atmosfera pracy na planie gęstniała z każdym dniem zdjęciowym, a ku niepocieszeniu obojga artystów, scenariusz przywidywał wiele wspólnych scen pomiędzy Lucjanem Mostowiakiem, w którego rolę wcielał się Witold Pyrkosz, a Simoną czyli bohaterką Agnieszki Fitkau-Perepeczko. Konflikt szybko trafił na medialny świecznik, a dziennikarze próbowali dowiedzieć się, co jest przyczyną wzajemnej niechęci aktorów.

– Chciałam pisać książkę o serialu, wywiad z nim zrobić, ale on wtedy zapytał, za ile. Poza tym czułam się przy Pyrkoszu jak dzierlatka i jego doprowadzało to do szału. Przecież znaliśmy się jeszcze z czasów „Janosika”. On o mnie myślał jak o koleżance ze swojego pokolenia, która ma jedynie prawo reklamować klej do sztucznych szczęk. Nie mógł ścierpieć, że nie jestem babuleńką – tłumaczyła żona Marka Perepeczki, twierdząc, że Witold Pyrkosz zazdrości jej popularności.

Dzisiaj grzeje:

1. Za wejście na cmentarz grożą horrendalne kary. Wiele osób nie ma pojęcia, posypią się mandaty

2. Prezydent miasta ogłosił, że bramy cmentarza nie zostaną zamknięte. ”Nikt mandatu nie dostanie”

3. Ksiądz znalazł sposób, jak obejść nakaz zamkniętych cmentarzy. Wywiesił na bramie zadziwiający napis

Jedna z aktorek serialu "M jak miłość" potwierdziła, ze Witoldowi Pyrkoszowi bardzo przeszkadzała wyraźnie odczuwalna obecność Agnieszki Fitkau-Perepeczko na planie serialu. Drażniło go jej filuterne i pełne wigoru zachowanie. Aktorka lubiła flirtować z młodszymi mężczyznami i bez skrępowania podkreślała swoją kobiecość. To nie odpowiadało serialowemu seniorowi rodu Mostowiaków, jednak w czasie scen nie dał po sobie poznać, jak wielką niechecia darzy koleżankę po fachu.

- Ten konflikt musiał mieć korzenie w przeszłości, lecz całą prawdę znało tylko tych dwoje. No, może jeszcze Marek Perepeczko. Ale Marka i Witka już nie ma, trzeba więc zamknąć ten rozdział - powiedziała jedna z aktorek serialu, która chciała zachować anonimowość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziewczynka trzyma w ramionach umierającego kotka. Nagrano, jak żegna go we wzruszający sposób, aż łza kręci się w oku
  2. Córka Adama Małysza przeraziła tysiące Polaków. Przerażające zdjęcia, wszystko specjalnie na dzisiejszą noc (FOTO)
  3. Policja pokazała, co znalazła przy zatrzymanych na wczorajszym strajku. Można było stracić życie
  4. Krzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla Polaków
  5. Agnieszka Woźniak-Starak w żałobie, zalała się łzami. Opublikowała poruszający wpis: "Dziękuję, że byłeś przy mnie"
  6. Jak ogromny jest wszechświat? Nagranie wyjaśnia, ciężko sobie wyobrazić
  7. Polacy jedzą ją na potęgę, a może być bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Zawiera gonadotropiny kosmówkowe
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News