Niewyobrażalna tragedia. Życie uwielbianego bohatera "M jak miłość" wisi na włosku

Niewyobrażalna tragedia. Życie uwielbianego bohatera "M jak miłość" wisi na włosku Źródło: Instagram/ewa.kasprzyk

M jak miłość nie oszczędza swoich widzów i po raz kolejny serwuje im wielkie emocje. Z tego, co można zobaczyć w mediach społecznościowych, scenarzyści przyszykowali odcinek, w którym na ostrzu noża stanie niejedna sprawa. A także życie jednej z ulubionych postaci.

M jak miłość to ostatnio prawdziwy emocjonalny rollercoaster dla swoich widzów. Fani ledwo co mieli okazję pozbierać się po śmierci Artura Kalskiego (granego przez Tomasza Ciachorowskiego), a teraz wszystko wskazuje na to, że w śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się kolejna popularna postać - policjant Janek grany przez Tomasa Kollarika.

M jak miłość straszy widzów śmiercią dzielnego policjanta

Janek ma stanąć w obronie Uli, którą napadnięto w lesie. Zakochany w niej policjant ani chwili się nie zawaha. Doprowadzi to do strzelaniny, w której Janek zostanie poważnie zraniony. Wiadomo już, że w ciężkim stanie trafi do szpitala, gdzie lekarze będą walczyć o jego życie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przy szpitalnym łóżku ma oczywiście pojawić się też jego ukochana Ula, do której wreszcie dotrze, że czuje do niego coś poza przyjacielską sympatią. Oczywiście dramatu sytuacji dodawać będzie to, że do końca nie jest pewne, czy będzie miała szansę kiedykolwiek wyznać swoje uczucia.

Dramatom miłosnym nie będzie końca

Świadkiem sytuacji będzie Bartek, który stwierdzi, że to najwyższy czas rozwieść się z żoną. Nie będzie widział sensu w kontynuowaniu związku, w którym jego żona całą uwagę poświęca policjantowi - niezależnie od tego, jak chwalebne moralnie nie byłoby jego postępowanie. Nie wiadomo, czy uczucie Uli nie jest zbyt świeże, aby zdecydowała się dla niego zrezygnować z wieloletniego związku - zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że obiekt jej westchnień może już nigdy nie otworzyć oczu.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

Dodatkowo pikanterii całej sytuacji doda obecność Sonii, która od dawna kocha się w dzielnym Janku i nie może znieść tego, że on całą swoją uwagę poświęca Uli. Jej uczucie również zostanie wystawione na próbę. Nie wiadomo, czy nie podejmie jakichś pochopnych decyzji mających na celu usunięcie z "pola bitwy" swojej najpoważniejszej rywalki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Czasami serce silniejsze jest od rozumu...

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz trywialną rzecz na prawku? Na kontroli SPORO zapłacisz
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

źródło: rmf

Następny artykuł