Tragiczny wypadek bohatera "M jak Miłość" i jego żony. Sytuacja wygląda dramatycznie

Tragiczny wypadek bohatera "M jak Miłość" i jego żony. Sytuacja wygląda dramatycznie Źródło: VOD TVP

Miłośnicy "M jak miłość" muszą pogodzić się ze smutną wiadomością. Kluczowy bohater miał bardzo poważny wypadek, w którym niestety brała również udział jego żona. Sytuacja prezentuje się doprawdy dramatycznie.

W "M jak miłość" coraz częściej dochodzi do tragedii, które spędzają widzom sen z powiek. Niestety, kolejne informacje napływające zza kuli nie napawają optymizmem. Czołowy bohater ucierpiał w poważnym wypadku, w którym poszkodowana została także jego żona. Wszyscy miłośnicy serialu muszą przygotować się na bardzo ciężkie chwile.

"M jak miłość": poważny wypadek uwielbianego bohatera

W 1475 odcinku "M jak miłość" dojdzie do prawdziwej tragedii. Olewicz zabierze swoją ciężko chorą żonę do stolicy, aby zmusić Chodakowskiego do tego, żeby zajął się jej leczeniem. Niestety, w drodze dojdzie do tragicznego w skutkach wypadku. 

W konsekwencji, nad żoną Olewicza zawiśnie jeszcze większe niebezpieczeństwo. Okaże się, że może być sparaliżowana już do końca życia. W takiej sytuacji, Olek zdecyduje się jej pomóc nie ze względu na groźby, ale ze zwykłej litości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chodakowski podejmie wyzwanie i na początku zmierzy się z dokumentacją medyczną żony Olewicza. Okaże się, że kobieta może zostać odratowana i ostatecznie wrócić do pełnej sprawności.

W dokładnie tym samym momencie jeden z jego pacjentów podejdzie do Olewicza, z którym podejmie dosyć osobliwą rozmowę. Przekona go, że miał wielkie szczęście, iż trafił do doktora Chodakowskiego. To może mieć kluczowy wpływ na przemianę Olewicza, który może zdecydować się zejść z wojennej ścieżki z lekarzem. Wiadomo jednak, że w jego przypadku nie można mieć pewności co do pozytywnych zachowań, przecież dał się poznać do tej pory jako największy intrygant w serialu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje słynny sportowiec. Miał zaledwie 31, okoliczności jego śmierci budzą przerażenie 
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

1475 odcinek "M jak miłość" będzie do obejrzenia na antenie telewizyjnej Dwójki w najbliższy wtorek. Premiera odbędzie się jak zawsze, punktualnie o godzinie 20:55.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas
  2. Pracownik skupu złomu zauważył pod bramą dziwną rzecz. Przyjrzał się bliżej, pobladł i od razu wyciągnął telefon
  3. Bajecznie prosty przepis na idealny sernik bez pieczenia. Zachwyca orzechowym smakiem, doskonale sprawdzi się na świąteczny stół
  4. Chomik gigant istnieje i żyje na Śląsku. Niewiarygodny wygląd, zagrożonego zwierzątka
  5. Następna DZIURA w zakazie handlu. Kolejna popularna sieć handlowa będzie sprzedawać w niedzielę

źródło: Super Express

Następny artykuł