"M jak miłość": Nie żyje gwiazdor
Pixabay xaam-fotografiert
Irmina Jach - 29 Października 2020

Fani "M jak miłość" i "Barw szczęścia" w żałobie, nie żyje kultowa postać. Niepowetowana strata

"M jak Miłość": Członkowie obsady i produkcji pożegnali dziś kolejnego wielkiego gwiazdora. Artysta odszedł niespodziewanie, z nieznanych powodów, sprawiając, że całe jego otoczenie pogrążyło się w głębokim smutku. Bliskim, przyjaciołom, fanom oraz współpracownikom składamy wyrazy głębokiego współczucia. Trudno uwierzyć, że śmierć nadeszła tak nagle.

"M jak Miłość" straciło kolejną wielką gwiazdę. Produkcja jednego z najpopularniejszych polskich seriali poinformowała o śmierci cenionego artysty.

Mamy oficjalne potwierdzenie. Zacznie się już w poniedziałek w całej Polsce, wszyscy muszą się przygotowaćMamy oficjalne potwierdzenie. Zacznie się już w poniedziałek w całej Polsce, wszyscy muszą się przygotowaćCzytaj dalej

"M jak Miłość" straciło kolejną wielką gwiazdę

Nie żyje Krzysztof Rogala, popularny reżyser, który od lat zajmował się współpracą przy najbardziej znanych polskich serialach. To właśnie on odpowiadał za tak popularne produkcje jak: "M jak Miłość", "Barwy Szczęścia" oraz "Na dobre i na złe". Bliscy, fani i zaprzyjaźnieni aktorzy pogrążyli się w rozpaczy. Śmierć nadeszła niespodziewanie.

Uwielbiany reżyser zmarł w czwartek, 29 października, w wieku 70 lat. Nie wiadomo, co było przyczyną jego nagłego odejścia. Świat polskiego filmu pogrążył się w żałobie, wybitnego Polaka postanowili pożegnać przyjaciele z planów wielu polskich produkcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

- Odszedł dzisiaj nasz wspaniały przyjaciel i reżyser - Krzysztof Rogala. Człowiek o wielkiej empatii, wrażliwości, zdolnościach i pracowitości. Pogrążeni w smutku składamy najszczersze wyrazy współczucia rodzinie. Krzysiu, pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze! - napisano na oficjalnym profilu "Barw Szczęścia".

- Ogromny smutek. Nie żyje Krzyś Rogala. On, z całą swoją wrodzoną życzliwością i serdecznością, przyjął mnie na plan "Na dobre i na złe" w szpitalu w Leśnej Górze, 20 lat temu, wtedy jeszcze w Sękocinie. Krzysiu, będzie mi ciebie brakowało i naszych świątecznych rozmów telefonicznych zaniedbanych w tym covidowym roku. Spoczywaj w spokoju, Krzysiu. Ogromne wyrazy współczucia dla twoich bliskich - napisała Joanna Pach-Żbikowska.

Krzysztof Rogalski odpowiadał nie tylko za znakomite seriale, ale także za największe hity polskiej kinematografii, takie jak: Zakochani", "Kiler-ów 2-óch" i "Kingsajz". Był aktywny w tej branży już od lat osiemdziesiątych. Co ciekawe, znany reżyser niejednokrotnie stawał po drugiej stronie kamery, wcielając się w rolę echokardiografisty w serialu "Na dobre i na złe".

Dzisiaj grzeje:

1. Porażająca decyzja MON. Chodzi o wojsko na polskich ulicach

2. Zamknięcie części sklepów i ograniczenia w przemieszczaniu? Nieoficjalne doniesienia o nowych obostrzeniach

3. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków

Gwiazdor serialu "M jak Miłość", który nie żyje, wyreżyserował ponad sto odcinków "Barw szczęścia". Ostatni w jego filmografii - 2298. epizod telenoweli - został wyemitowany na antenie TVP2 2 października.

Krzysztof Rogala urodził się 9 sierpnia 1950 roku. Świat filmu fascynował go niemal od zawsze. Pracę jako samodzielny reżyser rozpoczął przed dwiema dekadami. Aktorzy uwielbiali z nim pracować, potrafił stworzyć pełne ciepła i wzajemnej sympatii miejsce pracy.

Bliskim, przyjaciołom, fanom oraz współpracownikom artysty składamy najszczersze kondolencje. Jego odejście to nieodżałowana strata dla polskiej kinematografii. Niech spoczywa w spokoju.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Golden retriever usłyszał płacz szczeniaczków. Był tylko 1 sposób, aby je pocieszyć, kamera nagrała przepiękną scenę
  2. Adam Małysz w końcu się doczekał. Wielka radość w rodzinie skoczka, posypały się gratulacje
  3. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków powyżej 45. roku życia
  4. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć
  5. Twierdził, że koronawirus nie istnieje. Teraz przekazuje dramatyczny apel ze szpitala, bardzo przykre
  6. W stronę Ziemi leci ogromna asteroida. Jej prędkość jest porażająca, uderzenie miałoby katastrofalne skutki
  7. Powalający przepis na najszybsze, najłatwiejsze i najlepsze ciasto czekoladowe

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News