Błaga już tylko o modlitwę i pilną pomoc. Rodzinny koszmar gwiazdy "M jak miłość", trwa dramatyczna walka o życie

Błaga już tylko o modlitwę i pilną pomoc. Rodzinny koszmar gwiazdy "M jak miłość", trwa dramatyczna walka o życie Źródło: instagram

"M jak miłość", w którym wciela się w serialową Ulę, jest dla niej tylko pracą, ale teraz będzie musiała odłożyć ją na bok. W jej rodzinie wydarzył się prawdziwy dramat. Gwiazda przeżywa prawdziwy kryzys i błaga wszystkich o modlitwę oraz pilną pomoc.

Iga Krefft, czyli Ula z "M jak miłość", przeżywa najcięższe chwile, jakich doświadczyła w życiu. Wydarzenia, które mają teraz miejsce, sprawiają, że gwiazda nie ma już nadziei. Nie wie, jak poradzić sobie z sytuacją, w której się znalazła. Wystosowała apel do Polaków, by wsparli ją tak, jak mogą. Błaga nawet o modlitwę. 

Gwiazda "M jak miłość" przeżywa ciężkie chwile

- Jest poważna sytuacja u mnie w rodzinie. Kilka miesięcy temu prosiłam o modlitwę w intencji ważnej dla mnie. Był to dzień kiedy bardzo ważna osoba w mojej rodzinie przechodziła poważną operację. Ta osoba to mała Zuzia, która urodziła się w marcu 2018 roku. Jest córeczką mojego brata ciotecznego. Zuzia ma guza mózgu, złośliwego guza. Przeszła dwie operacje, które były obarczone ogromnym ryzykiem. Jest to dla mnie trudno, jest to bardzo bliska mi osoba, obserwujemy jej pierwsze kroki, słowa... Mamy taką rodzinę bardzo zżytą, dlatego choroba Zuzi była dla nasz szokiem - wyznała na Instagramie.

Ciężkie chwile, które obecnie przeżywa, związane są z dzieckiem jej ciotecznego brata, mała Zuzia bardzo choruje i wydaje się, że nic nie jest w stanie jej pomóc. Jednak rodzina i lekarze się nie poddają, Zuzię czeka teraz chemioterapia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

-  Po operacji Zuzia ma niesprawną jedną nóżkę i rączkę i problemy z jednym okiem. Mój brat i jego żona mieszkają nad morzem, ich całe życie przewrócone jest do góry nogami. Muszą przyjeżdżać do Zuzi do szpitala, tak małe dziecko nie może być samo. Są potrzebne środki na rehabilitację i na to, żeby Zuza mogła zdrowieć  - wyznała gwiazda "M jak miłość".

Rodzinny koszmar aktorki znanej z "M jak miłość"

Jak można pomóc rodzinie aktorki, która gra w serialu "M jak miłość"? W tym momencie prowadzona jest zbiórka na rehabilitacje małej dziewczynki. Pojawił się również profil na Facebooku, na którym znajdują się wszystkie najważniejsze informacje, odnośnie dziewczynki.

Dzisiaj grzeje: 1. 8-latka zmarła na rękach matki. Tragiczny wypadek w Poznaniu
2. Matka przeżywa horror na żywo. Jej 9-letni syn to "bestia"

Dla chorej Zuzi można przekazać też jeden procent podatku, ale jak twierdzi Iga Krefft, przyda się także modlitwa. Każde wsparcie będzie cenne dla gwiazdy, zwłaszcza w tak trudnych chwilach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Złe wiadomości, lepiej wieczorem zostać w domach. Nie żyje już mnóstwo osób wskutek szarpaniny o przecenione towary w sklepach na całym świecie
  2. Właśnie odkryto zwłoki uduszonego chłopca. Mieszkańców polskiej miejscowości zmroziło
  3. Apoloniusz Tajner zareagował na wybuch afery wokół córki. Ma do powiedzenia tylko jedno
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Było 500 plus, teraz rząd wprowadza 500 MINUS. Stracą na tym SETKI TYSIĘCY Polaków

źródło: superexpress

Następny artykuł