Wielka zmiana w "M jak miłość". Nie poznacie nowej Basi

Wielka zmiana w "M jak miłość". Nie poznacie nowej Basi Źródło: Instagram/Gabriela Raczyńska

"M jak Miłość" wraca z nowymi odcinkami już jesienią i wygląda na to, że możemy spodziewać się wielkich zmian. Serialowa Ciężko uwierzyć w to, że tak wygląda nowa Basia.

"M jak miłość" jest obecnie w trakcie wakacyjnej przerwy. Na kolejne odcinki fani serialu muszą poczekać do jesieni, lecz patrząc na zdjęcia gwiazdy tej produkcji, możemy się spodziewać zaskakujących zmian. Serialowa Basia zdecydowała się na pewien krok i teraz będzie wyglądać zupełnie inaczej, niż w poprzednim sezonie hitu TVP

"M jak miłość" wraca już jesienią 

"M jak miłość" to najchętniej oglądany serial w polskiej telewizji. Jedna z aktorek grających w tej produkcji zdecydowała się na wielką zmianę wizerunku. Gabriela Raczyńska, która wciela się w rolę Basi Zduńskiej, przeszła metamorfozę

14-latka opublikowała zdjęcia swojego nowego wyglądu w mediach społecznościowych. W nadchodzących odcinkach serialu, które pojawią się na jesieni, można się spodziewać aktorki w nowej odsłonie. "M jak miłość" wraca 2.09.2019, o godz. 20.55, standardowo na antenie TVP2. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Metamorfoza Basi Zduńskiej

Gabriela Raczyńska gra w serialu Basię Zduńską, przybraną córkę Pawła Zduńskiego. W nowym sezonie będzie jej zdecydowanie więcej, bo dziewczynka będzie wolała zamieszkać z bohaterem, w którego wciela się Rafał Mroczek na stałe i odseparować się od swojej wyrodnej matki Ali (w tej roli Olga Frycz).

Cechą charakterystyczną aktorki, jak i jej serialowej postaci, były długie blond włosy, które upinała w gęste warkocze. Teraz Raczyńska zdecydowała gwałtownie zmienić swój wizerunek. Obcięła włosy i zaprezentowała się wszystkim w zupełnie nowej odsłonie. Wygląda przez to zupełnie inaczej i ciężko uwierzyć, że to naprawdę nadal uwielbiana przez widzów Basia. 

Teraz zaskoczyła wszystkich nową modną fryzurą na tzw.boba. Efekty  metamorfozy opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Trzeba przyznać, że dzięki tej zmianie wygląda dużo poważniej. Pod zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy od fanów serialu "M jak miłość". Nie wszystkim podoba się ta radykalna zmiana stylu Gabrieli Raczyńskiej, lecz aktorka jest jeszcze bardzo młoda więc nadal chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. 

Źródło: Instagram/Gabriela Raczyńska

ZOBACZ TAKŻE

  1. Gwiazda TVP wzięła ślub z prawdziwym przystojniakiem!  Lista gości wbije was w ziemię! Tylu sław w jednym miejscu jeszcze nie było!
  2. Bielsko-Biała: dwunastolatka urodziła. Lekarze byli zszokowani. Zawiadomili prokuraturę. Przerażające fakty
  3. Gdy policja weszła do domu bliźniaki leżały w łóżeczku. Nie żyją, ciężko się otrząsnąć po tym, co zrobiła ich mama
  4. Jest nagranie! Nigdy nie zapomną Dawidka, niebo nad Grodziskiem Maz. w jednej chwili zasłoniło morze balonów
  5. Zadziwiające wieści dot. nowej dziewczyny Wiśniewskiego. To działo się na oczach 4 dzieci, jego i jej
  6. Już nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Morawiecki chciał się popisać gwarą, Ślązaczka sprowadziła go na ziemię

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News