Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje aktorka "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" i wielu innych seriali

Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje aktorka "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" i wielu innych seriali Źródło: .

"M jak miłość" jest jednym z wielu tytułów, w którym widzowie mogli podziwiać grę artystki. Przez wiele lat pojawiła się bodaj w każdej ważnej serialowej produkcji różnych stacji. Wiadomość o jej śmierci wstrząsnęła Polakami.

"M jak miłość", "Plebania", "Na Wspólnej" - długo można wymieniać seriale, w jakich zagrała aktorka. Fani pokochali ją za subtelną urodę oraz niebywały talent. Teraz muszą pogodzić się z wyjątkowo smutną wiadomością - artystka odeszła. Przygnębiająca wiadomość właśnie obiega media.

Gwiazda "M jak miłość" i wielu innych  nie żyje

O śmierci Anny Lenartowicz-Stępkowskiej poinformował zespół Instytutu Teatralnego. Aktorka odeszła nagle w wieku 65 lat. Choć zmarła 20 sierpnia, dopiero teraz zdecydowano się na upublicznienie tej przykrej informacji. 24 sierpnia w Katowicach odbył się pogrzeb artystki, dzisiaj zaś zostanie odprawiona Msza Święta za duszę gwiazdy w Kościele św. Aleksandra na placu Trzech Krzyży w Warszawie. Uroczystość rozpocznie się o 17:30. Każdy, kto chce pożegnać tę wyjątkową osobę, może przyjść na nabożeństwo.

Wiadomość o tym, że Anna Lenartowicz-Stępkowska nie żyje, była ogromnym szokiem nie tylko dla rodziny i przyjaciół, ale także dla współpracowników artystki. Jeszcze w tym roku miała się odbyć premiera reżyserowanego przez nią spektaklu pod tytułem "Mister Enigma". Teatr i aktorstwo nadal były dla niej bardzo ważne, a artystka nie zamierzała zrezygnować ze swojej pasji mimo wieku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Była ważną postacią dla wielu Polaków

Chyba każdy zna jej twarz z licznych seriali telewizyjnych, w jakich grała. Warto wspomnieć ot choćby o kilku: "M jak miłość", "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe", "Plebania" czy "Kryminalni". Ostatnią rolą aktorki była ta, jaką zagrała w filmie z 2014 roku "Arizona w mojej głowie". Poza występami przed kamerą Anna Lenartowicz-Stępkowska była obecna w teatrze. Tam również grała, ale też zdobywała wiedzę o reżyserstwie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje legendarny dziennikarz TVP, stworzył kilkaset programów telewizyjnych
2. Sanepid wejdzie ci do domu na kontrolę. Przełomowe orzeczenie sądu

Choć trudno w to uwierzyć, fani ani bliscy już nie zobaczą aktorki na deskach teatru ani w nowych filmach. Odeszła, pozostawiając po sobie wiele wspaniałych dzieł, które współtworzyła. W pamięci swoich wielbicieli pozostanie na zawsze uśmiechnięta i oddana pasji. Z pewnością wszystkim będzie bardzo brakować tak uzdolnionej i serdecznej osoby, jak ona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
  2. Dziennikarz TVN wylądował w SZPITALU. Przeszedł ciężką operację, jest podłączony do aparatury
  3. Tuż po porodzie trojaczków doszło do tak niespotykanej sytuacji, że zaczęto wszystko filmować. Niezwykłe nagranie trafiło do internetu
  4. Piotr Starak miał też nieznane szerzej rodzeństwo. To Karolina i Marcin, głęboko poruszeni po śmierci brata
  5. Świetne wieści dla fanów programu Janowskiego. Przy okazji muzyk ujawnił zatrważające kulisy "Jaka to melodia"

źródło: Pudelek

Następny artykuł