Nie żyje dziecko uwielbianej bohaterki "M jak miłość". Niewyobrażalnie tragiczne doniesienia zza kulis produkcji

Nie żyje dziecko uwielbianej bohaterki "M jak miłość". Niewyobrażalnie tragiczne doniesienia zza kulis produkcji Źródło: TVP

Fani "M jak miłość" będą wstrząśnięci, gdy poznają losy swojego ulubionego bohatera. Śmierć małego dziecka wywróci jego życie do góry nogami, a widzowie już spekulują, jak zachowa się w tej sytuacji.

"M jak miłość" dostarcza swoim widzom niekończących się emocji i to już od wielu lat. Liczba różnorodnych wątków, zarówno tych dobrych, jak i tych złych, przyciąga kolejnych fanów, a najwierniejsi bardzo przeżywają wszystkie wydarzenia z życia bohaterów. Tym razem nie będzie inaczej, media obiegły bowiem zaskakujące informacje na temat najnowszych odcinków serialu. W  życiu bohaterów serialu dojdzie do potwornej tragedii. 

Tragiczne wiadomości. W "M jak miłość" umrze małe dziecko 

Wątek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), Leszka (Sławomir Uniatowski) i Niny (Agnieszka Judycka) trwa już od dłuższego czasu i wciąż zmienia się w nieoczekiwany sposób. Fani, którzy kibicują związkowi Chodakowskiej, bardzo przeżywają fakt, że jej rywalka, a tym samym była partnerka Leszka, spodziewa się dziecka i robi wszystko, by znów mieć mężczyznę dla siebie. 

Asia przejmuje się całą sytuacją i zdaje się być pomiędzy młotem a kowadłem, kocha bowiem Leszka, ale nie potrafi zostawić Niny bez opieki, której wciąż od niej wymaga. Co więcej, kobieta jest na tyle zakochana w Leszku, że nawet wieść o zagrożonej ciąży nie była w stanie powstrzymać jej przed ciągłym nachodzeniem go. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W 1479. odcinku po raz kolejny zaczai się pod jego firmą z nadzieją, że tym razem uda się jej osiągnąć cel. Nim jednak spotka na swojej drodze ukochanego, dostanie poważnych skurczy, co nie umknie uwadze Marcina (Mikołaj Roznerski), który natychmiast się nią zaopiekuje. O wszystkim dowie się Leszek, który wprost wyzna, że nie zamierza towarzyszyć jej w czasie porodu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

Nina nie da jednak za wygraną i mimo bólu będzie podążać za dawnym kochankiem. Po chwili poczuje kolejny, jeszcze bardziej bolesny skurcz, co zadecyduje o jej losie. Trafi do szpitala, gdzie lekarze zdiagnozują odklejone łożysko i zadecydują o cesarskim cięciu. Mimo szybkiej reakcji, dziecko umrze w czasie porodu, a Nina zupełnie się załamie. Fani są zniecierpliwieni i już próbują przewidzieć, jak w tej sytuacji zachowa się Leszek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została brutalnie zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

Źródło: radio zet 

Następny artykuł