„M jak miłość” - tragedia
screen "M jak miłość" serial TVP2
Aneta Wasilewska - 26 Września 2020

Fani „M jak miłość” w rozpaczy. Na ich oczach wydarzyła się tragedia, wszyscy obawiają się jednego

Wielcy fani "M jak miłość” nie mogą uwierzyć w to, co się wydarzyło. Widzowie pogrążyli się w rozpaczy po wielkiej tragedii. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

"M jak miłość" jest jednym z najchętniej oglądanych seriali w telewizji TVP2. Widzowie od początku września śledzić mogą kolejne odcinki, w których dzieje się co niemiara. Nowy sezon niesłychanie zaskakuje wszystkich fanów. Tego dramatu jednak nikt nie przewidział. Co się wydarzyło w rodzinie Mostowiaków?

Wieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataWieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataCzytaj dalej

Widzowie "M jak miłość" pogrążeni w rozpaczy

W 1531 odcinku serialu "M jak miłość" dojdzie do ogromnego dramatu. Jak się okazuje, opiekunka Modrego nie będzie mogła uwierzyć, że Józef przepisał cały majątek Barbarze i parafii, a żeby nie doszło do takiego rozwoju wydarzeń, namówi go na ślub. Co więcej, po podaniu mu znaczniej ilości leków starszy pan, nie będzie wiedział, co się dzieje i najprawdopodobniej zgodzi się na plan młodej kobiety.

Jeszcze we wcześniejszych odcinkach wiadomość o przepisaniu spadku sprawiła, że opiekunka niemalże postradała zmysły. Kobieta jest idealnie przygotowana, by wcieli swój porażający plan w życie. Do tej pory udało jej się oszukać niemalże wszystkich bohaterów, z wyjątkiem Barbary. Czy to właśnie ona zapobiegnie największej tragedii?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

W "M jak miłość" dojdzie do morderstwa?

- Twoi przyjaciele się o ciebie martwią, a tak wszystko byłoby prostsze. Oni też byliby spokojniejsi - tak namawiać do ślubu będzie starszego pana Ola.

Dzisiaj grzeje:

1. Oburzające słowa Maryli Rodowicz. Emeryci mogą złapać się za głowy

2. Martyna Wojciechowska drży o swoją córkę. Sytuacja jest fatalna, wystosowała pilny apel

3. Policja prosi o pomoc: wydała list gończy za niebezpieczną kobietą. Dopuściła się niewybaczalnych rzeczy

Widowie już w najbliższych odcinkach "M jak miłość" przekonają się, czy dojdzie do ślubu opiekunki i starszego pana. Czy Barbara zdąży, by zapobiec największej tragedii? Jakie losy czekają bohaterów ulubionego serialu Polaków? Odpowiedź na te pytania pojawi się już w najbliższych odcinkach serialu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerytura Beaty Tyszkiewicz woła o pomstę do nieba. Po dekadach pracy dostaje marne grosze
  2. Justyna Żyła robi to samo, co zarzuca Piotrowi? Nawet się z tym nie kryje, wszystko pokazała na Instagramie
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Pracownik sklepu spożywczego usłyszał wrzaski w toalecie. Otworzył drzwi i stanął jak wryty

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News