Bardzo długo zatajała prawdę o chorobie nowotworowej. Gwiazda "M jak miłość" w końcu zdobyła się na szczere wyznanie

Bardzo długo zatajała prawdę o chorobie nowotworowej. Gwiazda "M jak miłość" w końcu zdobyła się na szczere wyznanie Źródło: pomponik.pl

Gwiazda "M jak miłość" zdobyła się na osobiste wyznanie o chorobie. Długo trzymała w sobie ten sekret. W końcu podzieliła się nim z fanami.

Małgorzata Pieńkowska to jedna z gwiazd popularnego serialu "M jak miłość". Aktorka w swoim życiu już kilkakrotnie mierzyła się z problemami zdrowotnymi. Tę tajemnicę jednak udało się jej chować w sobie przez długi czas. Wreszcie artystka postanowiła ujawnić całą prawdę. Fani mogą odkryć, co działo się w jej życiu prywatnym.

Grająca w "M jak miłość" Małgorzata Pieńkowska zderzyła się z najcięższym rodzajem choroby, jakim jest nowotwór. Aktorka popularnego serialu TVP dzielnie walczyła z chorobą, a w tym trudnym okresie pomagała jej najbliższa osoba. Pieńkowska zdecydowała się opowiedzieć o szczególnej relacji z matką, która przyczyniła się do wygranej w walce z rakiem.

Gwiazda "M jak miłość" zwierza się ze swojej relacji z matką

Halina Pieńkowska jest matką aktorki znanej z serialu "M jak miłość". Utalentowaną córkę urodziła w wieku 22 lat. Nie przeszkodziło jej to jednak zrobić kariery naukowej. Pani Halina, wychowując trójkę dzieci, została fizykiem z tytułem doktora habilitowanego. Swoje życie zawodowe spędziła na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, gdzie wykładała przez lata. Chociaż mama Małgorzaty ma już 76 lat, nadal jest energiczną i pełną optymizmu kobietą.

Wiadomość o rozwijającym się nowotworze była ciosem dla Małgorzaty. Jednak gwiazda "M jak miłość" mogła liczyć na wyjątkowe wsparcie ze strony matki. Pani Halina robiła, co mogła - odwiedzała córkę w szpitalu, zajmowała się też swoją wnuczką. Małgorzata przyznaje, że pomogła jej również wiara, ale to właśnie matce zawdzięcza silny związek z religią. Dzięki temu nadal czuje potrzebę duchowości. Chęć do życia, jak sama twierdzi, również odziedziczyła po swojej mamie. Obie mają to w genach.

Dzisiaj grzeje: 1. Niósł trumnę zamordowanej, 6-letniej córki. Niezwykła rzecz zaczęła się nad nią dziać

2. Nie mieli szans na przeżycie, zmarli na miejscu. Tragedia na zachodzie Polski

Obecnie aktorka "M jak miłość" stara się odwiedzać matkę w każdej wolnej chwili, nie zapominając, jak wiele jej zawdzięcza. Często przyjeżdża do niej razem z córką, by ta mogła utrzymywać bliski kontakt ze swoją wspaniałą babcią. We trzy spacerują po Olsztynie i toczą gorące dyskusje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Smutne doniesienia o królowej Elżbiecie II. Nagle odwołano wszystkie spotkania, jest naprawdę źle
  4. Lekarze ostrzegają, popularny olej ma drastyczny wpływ na zdrowie. Rujnuje metabolizm i powoduje choroby neurologiczne
  5. Oszustwo w "Kuchennych Rewolucjach". Restauratorka wszystko ujawniła, Gessler opadły ręce

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News