Gwiazdor M jak miłość trafił do psychiatryka. Jego życie runęło w jednym momencie, potem nadeszły kolejne ciosy

Gwiazdor M jak miłość trafił do psychiatryka. Jego życie runęło w jednym momencie, potem nadeszły kolejne ciosy Źródło: facebook/M jak Miłość

Aktor znany z serialu "M jak miłość" przebywał przez jakiś czas w zakładzie psychiatrycznym. Gwiazdor przeszedł przez prawdziwy dramat, nagle jego życie legło w gruzach.

Gwiazdor "M jak miłość" niemal w jednym momencie stracił wszystko. To efekt pogrążenia w wyniszczającym go nałogu. Przez jakiś czas nawet nie miał gdzie spać, w końcu trafił na leczenie w szpitalu psychiatrycznym. Aktor przeszedł przez prawdziwe piekło.

Gwiazdor "M jak Miłość" był w poważnych tarapatach

Robert Gonera wcielał się w serialu TVP2 w rolę adwokata, Jacka Mileckiego. Na planie serialu zaczął pracować w 2000 roku, odszedł w 2006. Po wielu latach przerwy, ku uciesze wiernych fanów, wrócił do "M jak Miłość" w 2019 roku. Przez czas przerwy przeszedł prawdziwe piekło, był już na skraju wyczerpania. 

Jak sam przyznał, popadł w nałóg alkoholowy. W 2012 rozstał się ze swoją żoną, Karoliną Wolską. Zostawił wtedy jej mieszkanie, myśląc, że niedługo dostanie propozycje gry i zarobi na nowe lokum. Niestety, pomylił się. Bywało tak, że musiał nocować w swoim aucie. Pogłębiający się nałóg i problemy finansowe sprawiły, że trafił w końcu do szpitala psychiatrycznego. Wtedy zrozumiał, że musi wyjść na prostą, zanim będzie za późno.

Robert Gonera przyznał, czego mu teraz brakuje w życiu

- Po 25 latach obcowania z alkoholem, porzuciłem to. Nie jest łatwo o tym mówić, ale daję świadectwo tym, którzy chcą coś ze sobą zrobić. To ciężka droga i ogromna determinacja. Jest to zdecydowanie moje zwycięstwo. Od 4 lat nie piję - przyznał aktor. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gonera zdradził również, że kiedyś pojmował życie w inny sposób. Chciałby znaleźć nową miłość, bo jak sam stwierdził - to obecnie jest sens życia. Ponadto nadrabia stracone lata ze swoimi dwoma synami, Teodorem i Leonardem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mięso na rosół wrzuca się do zimnej czy gorącej wody? Błąd niszczy smak zupy, trzeba go unikać jak ognia
2. 3 dni walczyła o życie. Nie żyje młodziutka i uwielbiana piosenkarka

- Dziś jestem samotny i czasem, gdy zasypiam, myślę: ‘Jak dobrze byłoby się przy kimś obudzić...’. To kobiety sprawiają, że nam, facetom, chce się rano wstawać z łóżka i brać za bary z całym światem. Ja wobec kobiet jestem bezbronny. Ale ten rodzaj bezsilności akurat lubię i za nią tęsknię - mówił aktor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy wylewu krwi do mózgu. Każdy powinien je znać
  2. Gdzie oglądać skoki narciarskie w Rasnovie? Transmisja w tv i online. Dwie złe wiadomości dla kibiców
  3. Z ostatniej chwili. Pobita polityk PiS w krytycznym stanie w szpitalu
  4. Gwiazdor M jak miłość trafił do psychiatryka. Jego życie runęło w jednym momencie, potem nadeszły kolejne ciosy
  5. Znowu głośno o Katarzynie W. Kwestią czasu było, aż dojdzie do czegoś podobnego
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News