M jak Miłość jest emitowane w Telewizji Polskiej od 2000 roku. Serial wypromował wielu aktorów na ogromne gwiazdy, otwierając im drzwi do wielkiej kariery w polskim show-biznesie. Jedna z nich przestała jednak w ostatnim czasie pojawiać się na czerwonych dywanach i ściankach. Jak się okazało, zmaga się z poważną chorobą oraz traumą z czasów dzieciństwa.

M jak Miłość niezmiennie pozostaje jednym z najbardziej popularnych seriali, który przyciąga przed ekrany dziesiątki tysięcy wiernych widzów. Fani interesują się więc nie tylko perypetiami bohaterów, ale także życiem prywatnym występujących w produkcji aktorów, które czasami okazuje się nie być usłane różami.

Aktorka M jak Miłość zmaga się z chorobą

Dominika Ostałowska, która w M jak Miłość wcielała się w rolę Marty, zmaga się z niedoczynnością tarczycy. Choroba sprawia, że waga artystki często się zmienia, a ona sama decyduje się coraz częściej ukrywać przed fotoreporterami oraz wybierać za duże ubrania w ciemnych barwach.

– Czasami myślę, że ludzie miewają różne nałogi, np. słodycze czy papierosy, a ja nałogowo po prostu choruję! – wyznała w jednym z wywiadów sama Ostałowska.

Niestety, dolegliwości zdrowotne nie są jedynym problemem artystki. Wciąż ciągnie się za nią bowiem trauma z dzieciństwa, związana z brakiem ojca. Kiedy miała 3 lata, jej rodzice rozstali się  z powodu choroby alkoholowej Ryszarda Ostałowskiego.

W dzieciństwie aktorka rzadko widywała ojca. Po latach dowiedziała się, że pod koniec życia miał żebrać na ulicy, co dodatkowo wstrząsnęło gwiazdą.

Z jaką traumą walczy Dominika Ostałowska?

– Nie zdążyłam z nim porozmawiać przed jego śmiercią. (…) Przed problemami uciekał w alkohol. Mama postąpiła słusznie, podejmując decyzję o rozstaniu. Dzięki temu nasze życie było spokojniejsze – wyjawiła aktorka w rozmowie z mediami.

Ostałowska przyznała, że przez wiele lat zmagała się z zaniżonym poczuciem własnej wartości oraz wyobrażeniem na własny temat, które sama sobie wyimaginowała i postawiła za cel. Chociaż w trudnych chwilach wspierała ją nieżyjąca już matka oraz terapeuci, prawdziwą pomocą okazało się wsparcie ze strony syna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy, które zostały POBITE. Kim byli sprawcy? [ZDJĘCIA]

– Odkopał schowane przeze mnie nagrody i statuetki, przeglądał je i wreszcie spytał: „Dlaczego się tym nie chwalisz?”. (…) Pomyślałam: „Boże, moje dziecko czuje, że jestem niepewna siebie, wciąż przestraszona. Czas się opamiętać. Więc staram się każdego dnia od nowa opamiętywać – powiedziała niezwykle szczerze Ostałowska.

– Chciałabym, żeby umiał odczytywać i rozumieć swoje emocje. Ja się bardzo długo zajmowałam innymi ludźmi. A swoje uczucia zakopywałam – stwierdziła także na temat zadania, jakim jest wychowywania 16-letniego Huberta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kultowa aktorka TVP i Polsatu zdradziła szczegóły swojej walki z rakiem. „Dostałam 3 miesiące”
  2. Dramat na planie Rolnik szuka żony! Uczestniczka przeżyła ogromną traumę
  3. Rozczulał jako dziecko w Rodzinie zastępczej. Teraz nie przypomina dawnego siebie
  4. Tak wściekłego Gortata jeszcze nie widzieliśmy. „Kłamstwo za kłamstwem!”

Czy jesteś fanem serialu "M jak Miłość"?

Loading ... Loading ...

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby

Zobacz również