Nikt nie wiedział o ogromnym cierpieniu gwiazdy "M jak miłość", walczy z poważną chorobą. Dopiero co widzieliśmy ją na ekranie

Nikt nie wiedział o ogromnym cierpieniu gwiazdy "M jak miłość", walczy z poważną chorobą. Dopiero co widzieliśmy ją na ekranie Źródło: .

"M jak miłość" to nie jedyny serial, w którym występowała kobieta. Popularna aktorka dopiero niedawno przyznała, że zmaga się z poważną chorobą.

"M jak miłość" przyniósł jej nowych fanów, choć aktorka pojawiała się na ekranach telewizorów przez wiele lat. Nikt nie miał pojęcia jednak, jak wielkie cierpienie ma za sobą. Niedawno gwiazda przyznała, że cierpi na poważną chorobę. Fani kobiety są zaskoczeni jej wyznaniem.

"M jak miłość" to nie jedyny serial, w którym wystąpiła

Popularna aktorka dała się poznać polskim widzom, występując w wielu serialach telewizyjnych. Kobieta intensywnie pracuje, a ostatnio można ją oglądać w "M jak miłość". Agnieszka Judycka w serialu wciela się w rolę Niny, a jej bohaterka przechodzi aktualnie poważny kryzys.

- Nina nie radzi sobie ze swoimi emocjami. To jest bardzo ciemny moment, jej życie straciło sens. "Ja jestem ofiarą, inni są winni" - to jest ten błędny krąg myśli, który napędza cały czas w sobie Nina. I który doprowadza ją do coraz gorszych posunięć. Pomimo tego, że Nina ma poczucie braku sensu życia, chce żeby ją odratowali. Jest to jakieś desperackie wołanie o pomoc. Ale też manipulacja, niestety. Nina wciąż spada i sama boje się, jak to się może skończyć - powiedziała Judycka o swojej bohaterce w kulisach serialu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda M jak miłość przyznała się do poważnej choroby

Okazuje się, że Agnieszka Judycka doskonale rozumie swoją bohaterkę, bo sama doświadczyła podobnych problemów. Aktorka wyznała, że ma za sobą ciężką depresję.

- Długo starałam się bronić postaci Niny, utożsamiałam się z jej doświadczeniem bycia pod ścianą, pewnego załamania nerwowego. Sama zmagałam się z depresją przez wiele, wiele lat mojego życia. Nieuświadomioną. I wiem, w jak wiele różnych i trudnych miejsc może ona nas popchnąć - wyznała Agnieszka Judycka.

Dzisiaj grzeje: 1. ''Królowe życia'': Dagmara Kaźmierska będzie miała drugie dziecko? Jej słowa wszystko zdradziły
2. Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki

Fani kobiety są w szoku, nikt nie miał pojęcia o jej ciężkich doświadczeniach. Przez wiele lat cierpiała w milczeniu, na szczęście postanowiła sięgnąć po pomoc. Dziś najmroczniejsze dni ma już za sobą. Gwiazda apeluje do wszystkich, żeby dbali o siebie i swoich bliskich.

- Niestety, u Niny wzięła górę ta negatywna strona. A ja w którymś momencie podjęłam jednak świadomą decyzję, aby pójść w stronę światła i doświadczyć tego, że inne życie jest możliwe- powiedziała aktorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Przez ćwierć wieku nie zmywała makijażu. Lekarzowi opadła szczęka, gdy zobaczył efekt
  4. Na twarzy pojawił się jej nowotwór. Powód? Duża część kobiet robi to regularnie
  5. Bardzo trudny czas Viki Gabor. Wydała specjalne oświadczenie

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News