TRICOLORS/East News
Monika Majko - 19 Września 2020

Kariera gwiazdy "M jak miłość" załamała się po tragicznym wypadku. Dziś nie przypomina dawnej siebie

"M jak miłość" miało być dla wschodzącej gwiazdy furtką do wielkiej kariery, wszystko przerwał jednak tragiczny wypadek. Aktorka straciła pracę i okazję na sławę. Dziś zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat.

"M jak miłość" było dla niej wielką szansą, by pokazać się całej Polsce. Popularny serial miał być trampoliną dla jej kariery, niestety wszystko przerwał tragiczny wypadek samochodowy. Gwiazda straciła pracę, dziś zmieniła się niemal nie do poznania.

"M jak miłość" - gwiazda serialu liczyła na ogromną karierę

Dziś niewiele osób pamięta Monikę Obarę, która przez wiele lat wcielała się w rolę Barmanki Elki w serialu "M jak miłość", która z poświęceniem walczyła o miłość przystojnego Niemca, Stefana Mullera. To miała być dla niej furtka do wielkiej kariery, niestety wszystko przerwał tragiczny wypadek.

Andrzej Duda pożegnał wielkiego PolakaWiadomość o śmierci właśnie przeszyła media. Andrzej Duda pogrążył się w smutkuCzytaj dalej

W 2007 roku Monika Obara bawiła się na urodzinach koleżanki ze spektaklu, gdzie spożywała alkohol. Nietrzeźwa aktorka wsiadła za kółko i rozbiła samochód na przydrożnej latarni w drodze do domu. Choć gwiazda straciła przytomność, to na szczęście ani jej, ani nikomu innemu, nic się nie stało. Resztę nocy artystka spędziła na izbie wytrzeźwień.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Tadla przeżywa dramatDramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażającaCzytaj dalej

- To, co tam przeżyłam, to był jakiś koszmar! Położyli mnie na sali, na której na pryczach spały inne kobiety. Na środku sali stał otwarty sedes, z którego czuć było wymiociny i urynę. Ja do tej pory nie zdawałam sobie sprawy, że można w taki sposób traktować ludzi, nawet tych, którym życie się nie ułożyło, którzy żyją na marginesie. Pamiętam, jak prosiłam o wykonanie choć jednego telefonu do rodziny, a pracownicy izby wytrzeźwień kpili ze mnie na głos, mówiąc: "Proszę, jak gwiazdeczce się w głowie poprzewracało" - relacjonowała aktorka w rozmowie z "Vivą!".

Barmanka Elka z "M jak miłość" zmieniła się niemal nie do poznania

Aktorka stanęła przed sądem i dostała 2 lata więzienia w zawieszeniu na pół roku. Zapłaciła też grzywnę w wysokości 2 tysięcy złotych i straciła prawo jazdy na 6 lat. Jednak najdotkliwsza była utrata pracy w serialu "M jak miłość". Choć producenci początkowo zapewniali ją, że utrzyma swoją rolę, wkrótce jej bohaterka została usunięta z serialu, a tym samym aktorka stała się bezrobotna.

Dzisiaj grzeje:

1. Na miejscu mnóstwo policjantów i strażaków, natychmiastowo zamknięto teren. Porażające sceny w polskiej miejscowości

2. Wielki smutek w pałacu prezydenckim. Andrzej Duda przekazał najgorszą wiadomość, spływają kondolencje

Od tamtej pory Monika Obara pozostaje na obrzeżach aktorskiego świata. Choć zdarza jej się grywać w popularnych serialach, są to role drugoplanowe. Fani mogli zobaczyć ją m.in. w "Na Wspólnej", "Prawie Agaty", "Szpilkach na Giewoncie" czy "Drugiej szansie". Zawodowo związana jest również z Teatrem Studio oraz teatrem Dramatycznym w Warszawie. Dodatkowo, w ciągu ostatnich lat gwiazda przeszła ogromną metamorfozę i zmieniła się niemal nie do poznania. Dziś ciężko rozpoznać w niej barmankę Elkę z serialowego hitu dwójki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Kulisy początku ich związku były bacznie skrywane
  2. Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Ewa zostawiła męża. Głodowała, jadła suchy chleb, bo unikał alimentów skandalicznymi sposobami

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News