Fani się martwią, informacje o zdrowiu gwiazdy M jak miłość niepokoją. "Walczymy, nie poddajemy się"

Fani się martwią, informacje o zdrowiu gwiazdy M jak miłość niepokoją. "Walczymy, nie poddajemy się" Źródło: Kadr serialu "M jak miłość" TVP

Fani "M jak miłość" przeżyli szok, gdy dotarły do nich informacje o jednej z gwiazd serialu. Sympatycy serialu obawiają się, że z jej zdrowiem nie jest najlepiej. W ich głowach momentalnie zrodziło się pytanie, czy aktorka nie zdecyduje się odejść z produkcji.

"M jak miłość" od ponad 20 lat cieszy widzów TVP, dlatego nic dziwnego, że ci wytypowali swoich ulubieńców, bez których nie wyobrażają sobie serialu. Choć obsada zmienia się nieustannie i na miejsce jednych postaci pojawiają się kolejne, jest stałe grono, które od samego początku pozostaje niezmienne. Teraz jednak wśród fanów zrodziła się obawa, że niebawem ich ulubienica opuści plan "Emki".

Ze zdrowiem gwiazdy "M jak miłość" nie jest najlepiej 

Super Express przypomina, że ponad pół roku temu Iga Krefft, wcielająca się w postać Uli, zdecydowała o zrobieniu sobie dłuższej przerwy od pracy na planie, by w tym czasie udać się ze swoim ukochanym w podróż po Azji. Niestety, w międzyczasie wybuchła epidemia koronawirusa, dlatego aktorka najpierw była uwięziona w obcym kraju, a gdy już udało jej się wrócić do Polski, musiała odbyć kwarantannę. Gwiazda zapowiadała, że planuje wrócić na plan, jednak sama nie potrafiła określić, kiedy to nastąpi. W kwietniowym odcinku, gdy sympatycy oglądali ją po raz ostatni, Ula uciekła wraz z mężem za granicę, by ukryć się przed mafią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wiadomo, że w nowym sezonie ich wątek powróci, głównie za sprawą Bartka, który przyjedzie do Polski, żeby współpracować z policją. Najprawdopodobniej w Grabinie pojawi się również Ula, jednak nie wiadomo, na jak długo zostanie. Widzowie martwią się bowiem, że ta niebawem zechce na dobre opuścić "Emkę", a wszystko przez jej ostatni wpis na Instagramie. Aktorka przyznała, że w czasie kwarantanny podupadła na zdrowiu, dlatego teraz potrzebuje czasu, by dojść do siebie. Najbardziej ponoć ucierpiała jej cera. 

- Walczymy, nie poddajemy się... Stres? Maybe... Hormony? Maybe... Koronawirus? Maybe - mówiła na swoim InstaStories.

- Czy Twoje jedzenie poprawia Ci humor tak jak moje? Walczymy po kwarantannie o odzyskanie zdrowego brzuszka - pisała pod zdjęciem Iga Krefft. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje ceniony polski polityk. Smutną informację o śmierci podał prezydent miasta

2. Największy wzrost liczby zarażonych na świecie od początku epidemii. Specjaliści mówią już o drugiej fali

Czy więc aktorka postanowi opuścić plan "M jak miłość"? A może w nowym sezonie wróci już na dobre? Te pytania wciąż pozostają bez odpowiedzi, tym bardziej, że sama zainteresowana nie ukrywa, iż nie wie, kiedy uda jej się wrócić do pracy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lewandowscy bawili się na weselu. Wyglądali jak milion dolarów, wiemy ile kosztuje sukienka Anny (FOTO)
  2. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  3. Mało kto wie, ale Jolanta Kwaśniewska przeprowadziła cichą rewolucję. Bez niej byłoby całkiem inaczej
  4. 40 lat temu Strzeleckiego spotkała tragedia, ledwo się podniósł. Nie wszyscy wiedzą, co się wtedy wydarzyło
  5. Przez jeden kosmyk włosów dziecko prawie straciło palce. Ważne ostrzeżenie, nie można go ignorować
  6. Cała Polska we łzach. Nie żyje Zbigniew Czerwiński, śmierć przyszła nagle

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News