Brutalny gwałt na bohaterce M jak Miłość

Brutalny gwałt na bohaterce M jak Miłość Źródło: .

Bohaterka M jak Miłość przeżyje prawdziwy dramat. Dojdzie do brutalnego gwałtu, którego stanie się ofiarą. Takiej przerażającej sytuacji widzowie TVP nie widzieli od dawna.

M jak Miłość wielokrotnie wstrząsało swoimi widzami przez przerażające wątki i nagłe zwroty akcji. Tym razem telenowela pokaże historię Lilki, która wpadnie w wielkie tarapaty na imprezie. Młoda kobieta zostanie porwana przez jednego z uczestników przyjęcia, który odurzy ją narkotykami, po czym zgwałci. Najczarniejszy finał tego scenariusza nie mieści się w głowie nawet najwierniejszym fanom kasowej produkcji TVP.

M jak Miłość pokaże przerażającą historię. Lilka zostanie zgwałcona

Do całego zajścia dojdzie w momencie, w którym dziewczyna Mateusza Mostowiaka zgubi go wśród tłumu na przyjęciu, na którym pokażą się zakochani. W pubie, w którym miejsce miało przyjęcie urodzinowe jednego z przyjaciół syna Marka Mostowiaka, dojdzie do odurzenia narkotykami Lilki. Gwałciciel, zdając sobie sprawę, w jakim stanie jest jego ofiara, porwie dziewczynę i brutalnie ją zgwałci. Bohaterka serialowa przyzna się do wszystkiego swojemu ukochanemu, który będzie jej radził, aby ta zgłosiła zajście na policję. Ta jednak nie będzie chciała tego zrobić ze strachu, że jej koszmar się powtórzy.

- Trzeba to zgłosić! Oni mają swoje sposoby, żeby… Proszę cię… - apelował Mostowiak
– Nie!!! Pamiętam tylko jego głos… Jak mnie wyrzucił z samochodu… powiedział, że… jeśli komukolwiek powiem, co się stało, to wróci i jeszcze raz zrobi mi… to samo… Błagam, ja chcę zapomnieć! Tego nie było, rozumiesz?![…] Jeśli mnie kochasz, nikomu nic nie powiesz… - mówiła dziewczyna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak rozwinie się wątek?

Możliwe, że po zgwałceniu Lilki nic w życiu Mostowiaków nie będzie takie, jak poprzednio. Szczególnie że istnieje prawdopodobieństwo, że gwałciciel nie użył prezerwatywy, przez co mógł zapłodnić dziewczynę Mateusza.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Mariolkę ze "Świata według Kiepskich"? Pospadacie z krzeseł, gdy zobaczycie jak dziś wygląda
2. Ksiądz zabił policjanta. Przekazano bolesne szczegóły

Wiele wskazuje na to, że para będzie musiała zdecydować co zrobić z niechcianą ciążą i czy zdecydują się na jej przerwanie. Ta historia bez wątpienia jest jedną z mocniejszych, jaka miała miejsce w serialu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jana Pawła II kochały tłumy. Zabiła go choroba, którą mają dziesiątki tysięcy Polaków
  2. Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko naszego napastnika przyjdzie na świat już niebawem
  3. Będzie afera? Kamery uchwyciły jak księżna Kate potraktowała Williama, nie mieści się w głowie
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Krzysztof Kononowicz brutalnie pobity i okradziony we własnym domu. Zatrzymano 3 osoby

Źródło: Popularne Seriale

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News