Aktorka M jak Miłość wystartuje w wyborach. Z list PiSu chce wejść do Sejmu

Aktorka M jak Miłość wystartuje w wyborach. Z list PiSu chce wejść do Sejmu Źródło: Instagram/Dominika Chorosińska

"M jak Miłość" nadal króluje na antenie TVP, a jedna z gwiazd serialu zamierza na poważnie wziąć się za władzę w naszym kraju. Aktorka ogłosiła, że zamierza wystartować w wyborach. Ma być kandydatką z ramienia PiS-u.

"M jak Miłość" sprawiło, że szersze grono ludzi poznało tę aktorkę. Teraz gwiazda serialu postanowiła spróbować swoich sił w polityce. Ogłosiła, że z ramienia partii PiS zamierza wystartować w nadchodzących wyborach. Ambitnie liczy na to, że uda jej się dostać do Sejmu. 

Aktorka "M jak Miłość" chce dostać się do Sejmu

Aktorka "M jak Miłość", Dominika Chorosińska, stwierdziła, że świetnie nadaje się do polityki. Ogłosiła za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że zamierza wystartować w tym roku w wyborach. Celebrytka w maju podjęła już próbę dostanie się do Parlamentu Europejskiego, a teraz chce zawalczyć o miejsce w Sejmie. 

Chorosińska będzie startować z ramienia partii PiS i zapowiada, że w Polsce powinno się jeszcze mocniej stanąć w obronie wartości prorodzinnych. Być może aktorka liczy na to, że sława zdobyta dzięki serialowi, pomoże jej zdobyć władzę w państwie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Pomożecie?" 

Nazwisko aktorki "M jak Miłość" pojawiło się na 24. miejscu warszawskiej listy Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu. Start Chorosińskiej w wyborach do PE okazał się niepowodzeniem, ale celebrytka liczy na to, że tym razem sytuacja będzie wyglądała inaczej. 

- Kochani, po dłuższej przerwie wracam do Was z ważnymi wiadomościami. Po naszym wspólnym majowym wysiłku chciałabym z Wami zrobić kolejny krok. Podzielcie się proszę wiadomością, że zdecydowałam się na start w wyborach do Sejmu RP z okręgu podwarszawskiego - napisała na swoim oficjalnym profilu na Facebooku aktorka. 

Dodała również, że jej decyzja jest reakcją na sytuację w kraju. Według Chorosińskiej wartości prorodzinne są w Polsce zagrożone, a chrześcijańskie korzenie coraz bardziej zapominane. Wszystko wskazuje na to, że aktorka chce być posłanką, która pomoże odbudować nasze społeczeństwo w duchu prawicowym. 

Dzisiaj grzeje: 1. Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia
2.Ciemna strona 500 plus. Program wyrządza sporo szkód

Na zakończenie swojego wpisu dodała symboliczne zapytanie "Pomożecie?", które wielu osobom z pewnością skojarzyło się ze słynnym hasłem Edwarda Gierka. Nie wiadomo czy akurat na tej konotacji zależało aktorce "M jak Miłość" i  kandydatce PiS, jednak część internautów natychmiast wyłapała to powiązanie. 

Źródło: Facebook/Dominika Chorosińska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska aktorka sfingowała własną śmierć i uciekła z kraju. Po latach ujawniono szokujące fakty
  2. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzeli do środka
  3. Mąż wykrzyczał do żony najbardziej przykre słowa. Bo ich dziecko urodziło się rude
  4. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia
  5. Mężczyzna zauważył wystającą z brzegu rzeki "dłoń". Nurkowie nie spodziewali się tego, co wyjmą z wody

Źródło: Na Temat

Następny artykuł