Wstrząsające sceny na weselu Izy i Marcina w "M jak miłość"! Wyciekło nagranie, tego nikt się nie spodziewał

Wstrząsające sceny na weselu Izy i Marcina w "M jak miłość"! Wyciekło nagranie, tego nikt się nie spodziewał Źródło: Facebook / mjakmilosc

"M jak miłość" znów zaskakuje swoich fanów. Niedawno do sieci wyciekł film, w którym widać fragment wesela bohaterów serialu, Izy i Marcina. Fani są zszokowani tym, co zobaczyli.

"M jak miłość" udostępniło na swoim facebookowym koncie film zachęcający widzów, by głosowali w plebiscycie "Telekamery" na Mikołaja Roznerskiego. W kilkusekundowym nagraniu można zauważyć fragmenty z przyszłego wesela bohaterów serialu, Izy i Marcina. Ich ślub odbędzie się niedługo, jednak sceny z wesela rozgrzały wyobraźnię widzów.

"M jak miłość" zaskakuje swoich wodzów

Film opublikowany przed producentów "M jak miłość" zachęca do głosowania na aktora Mikołaja Roznerskiego w plebiscycie "Telekamery Teletygodnia". Spostrzegawczy widzowie dostrzegli w nagraniu fragmenty wesela bohaterów serialu, które nie zostały jeszcze wyemitowane. To rozgrzało wyobraźnię fanów, bo sceny są zaskakujące.

Na ślub Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) fani czekali z niecierpliwością, dlatego dziwi ich to, co zobaczyli w opublikowanym fragmencie. Widzów zaskoczył dobór gości weselnych, bohater grany przez Roznerskiego zdecydował się zaprosić na swój ślub swoją byłą partnerkę, Agnieszkę (Magdalena Walach). Panna młoda również ugościła swojego ex-chłopaka, policjanta Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski).

Fani "M jak miłość" są zaskoczeni tym, co zobaczyli w opublikowanym fragmencie wesela

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poza tym nigdzie nie widać Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel), choć widzowie spodziewali się, że to właśnie on zostanie świadkiem pana młodego. Jedna z teorii, którą wysnuli zaciekawieni fani mówi, że jego nieobecność związana jest ze zbrodnią, której dokonał, by chronić Izę przed jej byłym mężem i psychopatą Skalskim (Tomasz Ciachorowski). Według innych mężczyzna już trafił za kratki za zabójstwo. To nie tłumaczy jednak, dlaczego jego brat tak świetnie się bawi na weselu, zamiast martwić się o swojego bliskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Miliony Polek robią tak z paznokciami. Natychmiast musicie przestać, grozi nowotworem
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Pomimo sporu dotyczącego nieobecności Olka na weselu brata, internauci zgodnie stwierdzili, że panna młoda wygląda pięknie. Styliści ubrali aktorkę w białą suknię rodem z lat 30. Elegancka kreacja wyjątkowo podkreśla urodę kobiety i wyjątkowo przypadła do gustu widzom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mogą wywoływać raka. Naukowcy radzą uważać na lampy UV z salonów kosmetycznych
  2. Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko naszego napastnika przyjdzie na świat już niebawem
  3. Jeśli ułożysz dłonie w taki sposób, możesz się bardzo mocno zdziwić. Korzyści są ogromne
  4. Magda Gessler pilnie ostrzega wszystkich Polaków! W tych rybach są pasożyty i larwy, ogromne zagrożenie dla zdrowia
  5. Pyszne, kremowe ciasto bez pieczenia to prawdziwy hit. Każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis

źródło: Popularne Seriale

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News