M jak miłość aktor nie żyje
Pixabay OtoZapletal
Joanna Szwalikowska - 16 Listopada 2020

Śmierć przyszła nagle. Nie żyje aktor znany z "M jak miłość", "Na wspólnej", "Barw szczęścia" i wielu innych serialów

Nie żyje Janusz Leśniewski. Znany aktor wystąpił niemal we wszystkich najpopularniejszych polskich produkcjach serialowych, jak m.in. "M jak miłość", Barwy Szczęścia" czy "Na Wspólnej". Odszedł tuż przed swoimi 69. urodzinami.

Janusz Leśniewski nie żyje. Zmarł aktor, którego polscy widzowie mieli okazję zobaczyć niemalże we wszystkich najpopularniejszych polskich serialach. Grał m.in. w "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Barwach Szczęścia" i wielu innych. Po raz ostatni miał wcielić się w jednego z bohaterów "Na Wspólnej".

Nie żyje Janusz Leśniewski, znany m.in. z serialu "M jak miłość"

W niedzielę 15 listopada pożegnaliśmy jednego z największych gwiazdorów polskich seriali, Janusza Leśniewskiego. Mieliśmy okazję widzieć go w produkcjach takich jak "Leśniczówka", "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe", "Kasia i Tomek", "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na Wspólnej", "Blondynka" czy "W rytmie serca".

https://www.pikio.pl/ksiadz-1511202-kb-wierni-wyszli-z-kosciolaOburzeni wierni wyszli z kościoła, nie chcą mieć nic wspólnego z księdzem. Zapowiadają dalsze działaniaCzytaj dalej

Smutną wiadomość o jego śmierci w niedzielę przekazał "Super Express". Cieszący się ogromną sympatią w branży aktor od lat zmagał się z problemami kardiologicznymi. Wcześniej informację o odejściu aktora przekazał również Związek Artystów Scen Polskich, w którym udzielał się od lat.

- Od lat działał społecznie w ZASP-ie, pełniąc w nim różne funkcje. Parę tygodni temu koledzy powierzyli mu rolę przewodniczącego Sekcji Repartycyjnej Innych Form Audiowizualnych. Trudno uwierzyć, że dwa tygodnie temu ostatni raz wpadł do swojego Stowarzyszenia, którego ideałom pozostał wierny do końca… - czytamy w mediach społecznościowych.

Janusz Leśniewski zmarł w wieku 68 lat. Odszedł na blisko przed swoimi 69. urodzinami, które obchodziłby 28 listopada. Jak ujawnił jego kolega Wiktor Zborowski (ojciec Zosi Zborowskiej), gwiazdor chorował na serce, które w końcu "nie wytrzymało".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Odszedł Janusz Leśniewski. Aktor. Kumpel. Kochał teatr. Kochał wolność. Nie wiem, co napisać. Chorował na serce. Nie wytrzymało. Śpij spokojnie, Januszku - żegnał kolegę Wiktor Zborowski w poście na Facebooku.

Na kilka poruszających słów pożegnania zdobył się również reżyser wielu popularnych produkcji jak "Noce i dnie" czy "Chopin, pragnienie miłości", Jerzy Antczak.

- Odszedł człowiek, artysta, którego bardzo kochałem… Odpoczywaj Januszu i miej dobre sny - pisał reżyser.

Dzisiaj grzeje:

1.Wszyscy zamarli podczas kazania abp Jędraszewskiego. "Będziemy sądzeni", internauci oburzeni

2. Wstrząsające zdanie na pasku w ”Dzień dobry TVN”. Kobiety w całej Polsce mają powód do obaw

3. Już jutro Polacy szturmem wparują do Lidla. Sklep oferuje maseczki za bezcen, bezkonkurencyjna oferta

Wiadomość o śmierci aktora zasmuciła wiele osób w branży, a także jego wiernych fanów. W ich sercach zapisze się on jednak z pewnością jako wspaniały oraz lubiany aktor. Dokładna przyczyna jego śmierci, a także informacje na temat daty i miejsca pogrzebu nie zostały jeszcze podane do wiadomości publicznej.

- Dzisiaj odszedł Janusz Leśniewski - aktor teatrów warszawskich: Komedii, Ochoty, Popularnego, w latach 90. redaktor w Oddziale Warszawskim TVP (WOT). Absolwent Wydziału Aktorskiego warszawskiej PWST, którą zakończył grając w spektaklu dyplomowym postać Konrada i Maski 6 w „Wyzwoleniu” Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Zygmunta Hübnera - czytamy we fragmencie postu opublikowanego przez Związek Artystów Scen Polskich na Facebooku.

Janusz Leśniewski nie żyje

Źródło: Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Amerykańska firma ogłasza, że stworzyła szczepionkę na COVID-19. Ma mieć blisko 95 proc. skuteczności
  2. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  3. Lekarz z SOR-u zdradził, co wyrabia się za zamkniętymi drzwiami. Polacy nie mieli pojęcia
  4. Zacznie się 18 listopada dokładnie o 18:00, mamy potwierdzenie. Ogromne utrudnienia, pojawią się tłumy
  5. Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. "Świat się zmienia na naszych oczach"
  6. Potrzebujesz tylko 5 minut, by przygotować przepyszne ciasto "Śnieżka". Prosty przepis, a efekt zachwyci każdego
  7. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post, Facebook., RMF MAXXX

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News