Gwiazda "M jak miłość" potrzebuje pomocy lekarza specjalisty. Nie jest z nią najlepiej

Gwiazda "M jak miłość" potrzebuje pomocy lekarza specjalisty. Nie jest z nią najlepiej Źródło: screen/Youtube.com/tvppl

Gwiazda "M jak Miłość" musiała skorzystać z pomocy specjalisty. Młoda aktorka, która podbiła serca telewidzów, wyznała, że ma wielkie problemy które sprawiły, że musiała poddać się terapii. Artystka apeluje, by wszyscy którzy zmagają się z takimi problemami nie bali się o nich mówić.

W obsadzie aktorskiej "M jak Miłość" przez lata przewinęło się wiele postaci bardzo istotnych dla polskiego show-biznesu. Jedną z nich jest Julia Wróblewska, która dzięki swojemu udziałowi w produkcji TVP zyskała dużą liczbę fanów.

Mało kto wie, ale udział w serialu kosztował młodą aktorkę wiele nerwów, presji, stresu, a także ataków ze strony hejterów. Artystka opowiedziała o swojej terapii i powiedziała, że każdy, kto ma problemy ze swoją psychiką, powinien spróbować pomocy ze strony specjalisty.

Gwiazda "M jak Miłość" zmaga się z poważnymi problemami

Według gwiazdy fakt, że liczba samobójstw w Polsce wzrasta, nie jest przypadkowy. Gwiazda, która sama miała problemy z presją i zmaga się z problemami, które zmusiły ją do wizyty u terapeuty, powiedziała, że wyjątkowo niepokojący jest fakt, że to właśnie jej rówieśnicy najbardziej boją się korzystać z pomocy psychologów.

- Liczba samobójstw w Polsce stale wzrasta, bo ludzie boją się chodzić na terapię, co jest najgorsze. Liczba samobójstw wśród nastolatków i wśród dzieci wzrasta też dlatego, że boją się powiedzieć rodzicom o tym, że czują się źle, ponieważ wiele rodziców ma podejście typu: masz jedzenie, masz miejsce do spania i jest wszystko okej - mówiła w jednym z wywiadów gwiazda "M jak Miłość" i następnie dodała:

- Rozumiem, że nasi rodzice mieli trudniejsze życie od nas, ale to, że mamy więcej pieniędzy czy mamy większy dostęp do różnych rzeczy nie usunie chorób genetycznych takich, jak depresja, schizofrenia czy choroba dwubiegunowa, których też można się nabawić wśród ludzi, którzy są coraz okropniejsi, coraz bardziej pozbawieni emocji - powiedziała agencji Newseria Lifestyle Julia Wróblewska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aktorka obala mity na temat psychoterapii

Wśród Polaków często panuje przeświadczenie, że wizyta u psychologa jest bezsensowna, ponieważ specjaliści często żerują na portfelach swoich pacjentów. Zdaniem gwiazdy serialu "M jak Miłość", ta łatka jest zupełnie niezasłużona, a wszyscy, którzy odczuwają potrzebę porozmawiania na temat swoich problemów, nie powinni zwlekać z wizytą u specjalisty.

- Dużo ludzi myśli, że terapeuci to chcą wziąć od nas pieniądze i tyle, co nie jest prawdą. Ci ludzie przez wiele lat studiowali w tym kierunku, praktykują, mają naprawdę dobre serca i wiedzą, jak działa nasza psychika, jak z nami rozmawiać i jak nam pomóc. Dzięki temu odkryłam bardzo dużo rzeczy o sobie. Są też osoby, które nie będą chciały pójść dlatego, że nie wierzą w to, że może być lepiej, bo w momencie, kiedy mamy depresję, chorobę afektywną lub coś innego, nasz mózg mówi nam co innego, niż chcielibyśmy usłyszeć. Ta choroba jest jak wirus, ona specjalnie nas odsuwa od tych lekarzy, mówi, że są źli i że nam nie pomogą, tak to działa - wyznała Julia Wróblewska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha zdębiała, gdy zobaczyła tę wiadomość. Mężczyzna zaoferował jej MAJĄTEK za 3h igraszek. Nie uwierzycie, co zrobiła!
  2. Zdębiejecie, jak zobaczycie PAŁAC, w którym mieszka Danuta Holecka! Takich luksusów nie ma nawet Marta Kaczyńska!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? "Dewojtylizuje kościół"
  4. Wszyscy znali ją jako babkę Kiepską. Zdjęcie aktorki z młodości odbiera mowę
  5. Setki tysięcy emerytów nie dostaną 1100 złotych. Rząd chciał to przemilczeć
  6. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Książę jest gejem?!

źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News