Niesamowite! Gwiazda "M jak miłość" dostała się do Sejmu

Niesamowite! Gwiazda "M jak miłość" dostała się do Sejmu Źródło: Instagram/Dominika Chorosińska

Nikt nie wierzył, że gwiazda serialu "M jak miłość" dostanie się do Sejmu. Jak się okazało, kobieta zyskała sympatię wyborców i przez najbliższe cztery lata zasiądzie w sejmowych ławach. Mimo że na aktorkę wylała się fala hejtu, to jednak potrafiła przekonać swoimi postulatami wiele osób.

Gwiazda serialu M jak miłość została posłanką. Przez najbliższe cztery lata będzie wspólnie z kolegami ze swojego ugrupowania decydowała o najważniejszych sprawach w państwie. Chociaż nikt w to nie wierzył, dzisiaj aktorka świętuje swoje zwycięstwo. Mimo fali hejtu i ogromnej krytyki jaką kierowano pod jej adresem, kobiecie udało się zdobyć zaufanie wielu wyborców.

Aktorka serialu M jak miłość dostała się do Sejmu

Gwiazda M jak miłość, Dominika Chorosińska, już wkrótce zasiądzie w sejmowych ławach. Większość nie wierzyła w jej sukces, ale jednak się udało. Mimo fali hejtu, krytyki i niechęci rzeszy ludzi, aktorka swoim programem wyborczym zdobyła zwolenników, którzy oddali na nią głos w wyborach. Od tej pory celebrytka będzie występować nie tylko na scenie artystycznej, ale także politycznej.

Dominika Chorosińska była wielokrotnie krytykowana

Postać Dominiki Chorosińskiej budzi wiele kontrowersji. Aktorka zdradziła swojego męża i zaszła w ciążę z kochankiem, jednak romans szybko się skończył, a gwiazda zdecydowała się powrócić do poprzedniego partnera. Mężczyzna wybaczył zdradę swojej żony i zaakceptował również nieswoje dziecko. Teraz wspólnie wychowują ich pięcioro. Chorosińska uznała swój wybryk za kryzys w małżeństwie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mieliśmy kryzys, niejeden. W małżeństwie z 16-letnim stażem cały czas jest kryzys i podnoszenie się z tego. Moim zdaniem kryzysy w małżeństwie są zbawienne. To jest taka istota małżeństwa. Nasze jest bardzo burzliwe i to jest cudowne, bo cały czas jesteśmy wzmocnieni. Jest gorąco. Do przysięgi małżeńskiej dodałabym jedno zdanie - będę ci wybaczać zawsze - powiedziała w wywiadzie dla telewizji śniadaniowej gwiazda "M jak miłość".

Dzisiaj grzeje: 1. Roksanie Węgiel puściły hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Chociaż mąż zapomniał o wszystkim, to jednak internauci pamiętają wybryki aktorki. Wiele osób zarzuca kobiecie dwulicowość. Chorosińska wystartowała w wyborach z list Prawa i Sprawiedliwości, a jej głównymi hasłami wyborczymi były tradycja, rodzina i przyszłość. Internauci nie mogli pogodzić się z tym, że gwiazda głosi postulaty, które sama wcześniej wielokrotnie łamała. Mimo to kobieta zyskała swoich zwolenników i została posłanką Prawa i Sprawiedliwości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS już WYCOFUJE SIĘ ze swoich największych obietnic
  2. Zbierał grzyby, gdy w lesie trafił na opuszczony szałas. Wszedł do środka i prawie zemdlał, to go przerosło
  3. Wesele zamieniło się w nagły koszmar na żywo. Dantejskie sceny zrujnowały ślub
  4. Zabrał rodzinę do restauracji Gessler, zobaczył rachunek i oczy wyszły mu z orbit. Smak dań ocenił w poniżający dla gwiazdy TVN sposób
  5. Dumna panna młoda zamówiła weselny tort za 1200 zł. Ale jak go zobaczyła, od razu się popłakała

źródło: Pomponik

Następny artykuł