Nagła, niespodziewana wieść wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i wielu innych polskich seriali

Nagła, niespodziewana wieść wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i wielu innych polskich seriali Źródło: .

Gwiazda "M jak miłość" nie żyje - informacja ta głęboko zasmuciła fanów popularnej aktorki. Rodzina wkrótce ma ustalić szczegóły związane z jej pogrzebem, który najpewniej odbędzie się w Krakowie. Występowała w wielu znanych serialach, współpracowała z najznakomitszymi, polskimi reżyserami.

Gwiazda "M jak miłość" oraz "Na dobre i na złe" nie żyje, o czym poinformowano oficjalnie w poniedziałek (podaje serwis "E-teatr"). Rodzina popularnej aktorki pogrążona jest w żałobie. Fani nie mogą uwierzyć, że jedna z bardziej lubianych bohaterek serii zmarła. Aktorka znana była nie tylko z produkcji TVP, bowiem grała także m.in. w serialu serialach "Hotel 52" czy "07 zgłoś się".

Bohaterka "M jak miłość" nie żyje. Zmarła w wieku 61 lat

Bożena Krzyżanowska przez lata była jedną z bardziej rozpoznawalnych aktorek, która wcielała się w wielu bohaterów w imponującej liście filmów, a także seriali, w których brała udział. Oprócz wspomnianych wyżej, mogliśmy podziwiać jej talent w produkcji "Samo życie", gdzie grała przez 8 lat, a także w "Na dobre i na złe".

Bożena Krzyżanowska współpracowała przez lata z wieloma teatrami. Występowała m.in. w Teatrze im. Norwida w Jeleniej Górze, Teatrze Syrena, z Wrocławskim Teatrem Współczesnym. W Operetce Warszawskiej wcieliła się w rolę Édith Piaf, którą odegrała w musicalu poświęconym osobie znanej wokalistki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił pijany do domu i powiedział żonie kilka słów. Rano stały się niesamowite rzeczy
2. Nie będzie emerytury obywatelskiej. Ale są też dobre informacje - emeryci i tak dostaną dostaną kolejne pieniądze

Pogrzeb odbędzie się w Krakowie

Wkrótce odbędzie się pogrzeb Bożeny Krzyżanowskiej, którego datę i miejsce, jak podaje Radio ZET, właśnie ustala rodzina. Zgodnie z życzeniem aktorki, a także bliskich, zostanie pochowana najprawdopodobniej na krakowskim cmentarzu. Przyczyny śmierci, jak dalej podaje źródło, póki co nieznane są oficjalnie. Rodzina postanowiła ich nie ujawniać.

Fot. screen/TVP/"Tam Paryż, Londyn" (1993)

  1. Znana piosenkarka była KATOWANA przez męża. Bił ją kijem bejsbolowym. Szokujące fakty wyszły na jaw po latach
  2. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzeli do środka
  3. Krzysztof Jackowski na cmentarzu przedstawił wizję tego, co dzieje się z ludźmi po śmierci. Nie wszystkich to ucieszy
  4. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak
  5. Gdy Michalina otworzyła zaproszenie na wesele wypadła dziwna karteczka. Przecierała oczy widząc jej treść
      

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu