Uwielbiany bohater powróci do "M jak Miłość" po wakacjach. To już pewne!

Uwielbiany bohater powróci do "M jak Miłość" po wakacjach. To już pewne! Źródło: screen shot z "M jak Miłość" (TVP)

"M jak Miłość" to serial, który niemal od pierwszego odcinka stał się hitem TVP - głównie za sprawą utalentowanych aktorów. Pewien wyjątkowy bohater pojawił się tam już w pierwszym odcinku, aby następnie zniknąć bez śladu w 2018 roku. Jego losy przykuwały uwagę widzów, a fanki widząc go dosłownie mdlały z wrażenie. Niestety, postanowił opuścić produkcję stacji - wydawało się, że bezpowrotnie. Niedługo jednak dojdzie do zaskakującego przełomu!

"M jak Miłość" po wakacjach zaskoczy widzów. Zupełnie nie spodziewali się, że do serialu powróci bohater, którego szczególnie uwielbiała płeć piękna. Na planie serialu pracował przez 18 lat. Po osiągnięciu serialowej "pełnoletności" nagle zdecydował się na odejście z produkcji. Czy na stałe? Jak informują media, jego postać pojawi się w nowych odcinkach.

Gwiazda "M jak Miłość" wróci do serialu w nowych odcinkach już po wakacjach

Użytkownicy sieci nie mogli uwierzyć, gdy po raz pierwszy usłyszeli o powrocie bohatera do "M jak miłość". Marek Mostowiak, w którego rolę wcielał się niezwykle przystojny Kacper Kuszewski, powróci do stacji. Jak informuje "Fakt", Mostowiak przyjedzie specjalnie po to, aby złożyć życzenia z okazji ślubu Uli i Bartkowi. Niestety, gdy trafi do Polski, będzie niezwykle zajęty. Ostatecznie nie pojawi się więc na uroczystości, co bardzo zasmuci szczególnie Ulę.

Marek pojawi się w serialu, ale tylko jako "postać widmo", ponieważ ani przez chwilę nie zobaczymy go w produkcji. Usłyszmy tylko, jak rozmawia z Marią przez telefon, a także dowiemy się, że przeprowadził poważną rozmowę ze swoim synem, któremu wybił z głowy pozostanie w Polsce. Syn chciał zamieszkać bowiem w Grabinie z Lilą - swoją ukochaną. Ten pomysł zdecydowanie nie spodobał się jednak Mostowiakowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na prawdziwy powrót Kacpra Kuszewskiego nie ma co liczyć. Jak dalej informuje "Fakt", aktor nie zamierza już nigdy powrócić do serialu na stałe, a jego udział będzie jedynie epizodyczny.

"Szkoda" - westchnęły fanki serialowego Mostowiaka. Wiele z nich uwielbiało uroczego młodzieńca, który szczególnie w pierwszych odcinkach urzekał ich swoją urodą, a także nietypową, ale za to jakże seksowną grzywką, która opadała na jego czoło.

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Bardzo smutny dzień. Ostatnie pożegnanie b. polskiego ministra i członka obrad Okrągłego Stołu
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Piorun uderzył w Polsce! Tam były tłumy, są ranni, wybuchła panika
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu