Supergwiazda dołącza do "M jak miłość". Widzowie wpadli w euforię po nagłej wiadomości

Supergwiazda dołącza do "M jak miłość". Widzowie wpadli w euforię po nagłej wiadomości Źródło: instagram/mjakmilosc.official/

Obsada "M jak miłość" zyska nowego i to nie byle jakiego członka. Fani serialu zupełnie nie spodziewali się takich informacji, a mimo to nie potrafią ukryć swojej radości.

Wątki w "M jak miłość" zmieniają się nieustannie, dostarczając widzom sporo wrażeń. Wywołuje łzy nie tylko ze śmiechu, ale i wzruszenia, nie rzadko da się poczuć również powiew grozy. Zmieniają się nie tylko wydarzenia, ale też bohaterowie - jedni odchodzą na chwilę, inny na dobre, a na ich miejsce pojawiają się zupełnie nowi. Tym razem obsada "Emki" zyska kogoś naprawdę wyjątkowego. 

Supergwiazda w "M jak miłość". Fani wpadli w euforię 

Nie ma już żadnych wątpliwości, że w najbliższych odcinkach widzowie TVP będą mogli podziwiać na ekranie samą Patrycję Markowską. Warto wspomnieć, że jej życiowy partner Jacek Kopczyński gra zaradnego mecenasa, Adama Wernera. Jak wiadomo, wokalistka pojawi się planie "Emki" w odcinku 1492, który zostanie wyemitowany 10 lutego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Znany jest również wątek, jaki będzie się z nią łączył. Jak podaje m.in. Interia, Markowska zaśpiewa na imprezie, na którą zostaną zaproszeni Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek). Nie trudno się domyślić, że bohaterowie będą równie zachwyceni jej występem, co fani serialu przed telewizorami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń, ukrywano je latami

2. Ogromny pożar w zachodniej Polsce. Ponad 700 osób ewakuowanych, trwa walka z czasem

Widzowie TVP nie mogą uwierzyć, że wokalistka pojawi się w "Emce". Sympatycy Markowskiej i serialowych Mostowiaków wpadli w prawdziwą euforię i nie skrywają, że od dawna mieli nadzieję na jej udział w produkcji. Trudno jest jednak przewidzieć, czy postać grana przez Patrycję pojawi się tylko w tym jednym odcinku, czy też zagości tam na dłużej. Wielbiciele "M jak miłość" spekulują, że z uwagi na ukochanego artystki, który regularnie grywa w serialu, ich wątki mogą zostać powiązane, a piosenkarka otrzyma stały angaż. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach 
    2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
    3. Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?
    4. W końcu podjęto decyzję ws. grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina nie będzie zadowolona
    5. Sylwia Bomba pokazała się w stylizacji, która nie pasuje do młodej mamy. Uwagę przykuwa jeden szczegół

Źródło: interia 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News