Rozpacz fanów "M jak miłość". Najbardziej lubiana bohaterka okaże się poważnie chora

Rozpacz fanów "M jak miłość". Najbardziej lubiana bohaterka okaże się poważnie chora Źródło: Facebook/M jak miłość

"M jak miłość" to nadal najchętniej oglądany serial ostatnich lat w Polsce. Fani są zrozpaczeni doniesieniami dotyczącymi jednej z bohaterek. Ulubienica widzów okaże się poważnie chora.

"M jak miłość" od lat przyciąga do telewizorów ogromną liczbę widzów. Losy rodziny Mostowiaków królują na antenie TVP. Produkcja ma jednak dla fanów pewne przykre wiadomości związane z przyszłością bohaterki, która jest szczególnie lubiana przez sympatyków serialu. Okaże się, że postać będzie się zmagać z poważnymi problemami zdrowotnymi.

"M jak miłość" zaskoczy rozwiązaniami fabularnymi 

"M jak miłość" kolejny raz zaskoczy fanów zaskakującymi rozwiązaniami fabularnymi. Twórcy przygotowali dla widzów niespodziewany obrót akcji związany z życiem uwielbianej bohaterki. Trudno sobie bowiem wyobrazić show bez Kingi Zduńskiej, w którą wciela się Kasia Cichopek

W najbliższych odcinkach bohaterka będzie przeżywała bardzo trudne chwile. Okaże się, że podczas nieobecności męża, Piotra, stan jej zdrowia pogorszy się, a lekarze postawią niepokojącą diagnozę, która znacznie wpłynie na los postaci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poważna choroba ulubienicy 

Kinga Zduńska to postać, która od samego początku towarzyszy widzom na ekranie. Wszyscy przez lata śledzili jej związek z Piotrem Zduńskim i emocjonowali się wzlotami i upadkami tej relacji. Najnowsze odcinki hitu TVP przyniosą kolejny trudny moment dla pary. 

Kingę przygniecie bowiem ogrom obowiązków, którym będzie musiała stawić czoło, gdy jej mąż wyjedzie służbowo do Berlina. Stan zdrowia Zduńskiej przeżyje załamanie, a bohaterka zacznie czuć się coraz gorzej z każdym dniem. Postać grana przez Kasię Cichopek będzie musiała zajmować się dziećmi, domem, a także czuwać nad bistro. Praca zacznie wypełniać cały jej czas. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Ojciec zginął w strasznym wypadku. Wtedy policjant wziął jego 2-letnią córkę i natychmiast zaczął działać

W jednym z odcinków Kinga zemdleje z przemęczenia. Będzie to pierwszy sygnał choroby, na którą zapadnie bohaterka. Lekarz stwierdzi u niej anemię. Z tą dolegliwością związane było osłabienie organizmu, problemy z koncentracją i wieczne zmęczenie. Bohaterka nie będzie chciała martwić swojego męża i nie przyzna mu się do tego, że czuje się źle. Powiernikiem jej tajemnicy będzie natomiast brat Piotra, Paweł grany przez Rafała Mroczka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

Źródło: Party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News