Polska w żałobie, wieść o nagłej śmierci zdruzgotała fanów. Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Na Wspólnej"

Polska w żałobie, wieść o nagłej śmierci zdruzgotała fanów. Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Na Wspólnej" Źródło: TVP VOD YouTube.com

"M jak miłość" to jeden z większych hitów TVP i wielu fanów produkcji jest zrozpaczonych najnowszymi informacjami, które obiegły media. Nie żyje jeden z aktorów występujących w serialu. Szokujące są okoliczności jego śmierci, miał przed sobą jeszcze całe życie i tak wiele mógł zaoferować polskiej kulturze.

"M jak miłość" nie było jedynym produkcją, z której widzowie mogli go kojarzyć. Był niezwykle ambitnym aktorem i szczególnie jego umiejętność operowania głosem była szeroko doceniana w środowisku. Pracował również jako lektor, to właśnie w ten sposób rozpoczęła się jego kariera. 

Nie żyje aktor "M jak miłość"

"M jak miłość" jest jednym z najchętniej oglądanych przez Polaków serialów i mimo że obecny jest w telewizji od wielu lat, jego popularność nie słabnie. Wiele osób zyskało dzięki udziałowi w nim ogromną popularność i na stałe dołączyło do grona najbardziej popularnych gwiazd rodzimego show-biznesu. O tym, jak wielkim hitem jest "M jak miłość" świadczy chociażby fakt jak wiele osób odwiedza kanał TVP VOD na YouTubie w poszukiwaniu ulubionych scen z udziałem konkretnych aktorów. W mediach pojawiły się druzgocące wiadomości o nagłej i niespodziewanej śmierci aktora Michała Klimka. Okoliczności jego zgonu są naprawdę wstrząsające.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Michał Klimek zmarł nagle

Aktor znany z "M jak miłość" był osobą, przed którą było jeszcze całe życie. Michał Klimek zmarł nagle i zupełnie niespodziewanie 12 lipca w Warszawie w czasie jazdy na rowerze. Miał zaledwie 48 lat. Media podają, że są dwie możliwe przyczyny zgonu mężczyzny. Mógł dostać udaru lub zawału serca. Pewne jest, że jadąc, zasłabł i nie udało się go uratować. Urodzony w Krakowie aktor skończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną, a swoją przygodę z zawodem rozpoczynał jako lektor radia RMF FM. Oglądac można go było na deskach teatru, jednak największą rozpoznawalność dał mu udział w "M jak miłość" czy "Klanie". Gracze natomiast mogą kojarzyć jego głos z największych produkcji takich jak "Wiedźmin", "League of Legends” czy „Fallout 3”. 

Dzisiaj grzeje: 1. Do sieci wyciekła poufna rozmowa Andrzeja Dudy. Skandal na włosku, służby w akcji

2.Matka włożyła swoje dziecko do pieca. Chwilę później poszła z chłopakiem bawić się na wesele

Żegnają go przyjaciele i znajomi

Michał Klimek był ważny dla wielu osób, którzy we wzruszających słowach żegnają aktora w mediach społecznościowych. Nikt nie spodziewał się, że już nigdy więcej nie zobaczy pełnego życia aktora. Rodzinie oraz przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polskie media podają dalej dramatyczne wieści. Nie żyje były trener Kadry Narodowej, fani polskiego sportu w żałobie
  2. Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cecha
  3. Nowe, obiecane świadczenie nie dla emerytów. Poprawka odrzucona 2 dni po wyborach
  4. Kilkadziesiąt osób rannych, są ofiary śmiertelne. Na miejscu katastrofy służby i helikoptery
  5. Trzymajcie się za portfele, już postanowione. Nowa opłata dla 13 mln gospodarstw domowych, znamy kwotę
  6. Prowokatorska wymiana zdań między Agatą Dudą a znanym dziennikarzem. Prezydent wkroczył do dyskusji, przekaz jest jednoznaczny

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News