Polacy go uwielbiali, Steffen Moller nagle zapadł się pod ziemię. Niewiarygodne, co się teraz z nim dzieje

Polacy go uwielbiali, Steffen Moller nagle zapadł się pod ziemię. Niewiarygodne, co się teraz z nim dzieje Źródło: youtube PEPE-TV

"M jak miłość" pomogło wielu celebrytom oraz aktorom w osiągnięciu popularności. Niektórzy z nich do dziś odcinają kupony zdobyte dzięki udziałowi w serialu, jednak Steffen Moller jakiś czas temu zniknął. Jego obecne zajęcie wielu może zdziwić.

"M jak miłość" to serial, który na stałe wpisał się w świadomość polskiego widza. W szlagierze tym udział brał także Steffen Moller, jednak od jakiegoś czasu brak szerszych informacji o jego losach.

Serial "M jak miłość" był tylko przystankiem

Steffen Moller nie planował zostać aktorem, los jednak chciał, że trafił do obsady znanej produkcji. Początkowo nasz kraj odwiedził ze względu na udział w kursie języka polskiego, który odbywał się w Krakowie. Gdy skończył studia na jednej z berlińskich uczelni znów przyjechał do Polski i w 1994 roku zaczął nauczać swojego rodzimego języka w liceach warszawskich, a następnie na stołecznym uniwersytecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak nie tylko "M jak miłość" zagwarantowało mu rozpoznawalność w świadomości Polaków, Steffen brał także udział w popularnym talk-show "Europa da się lubić" i z miejsca zaskrabił sobie serca ludzi. W programie brał udział aż do samego końca, kiedy w 2008 roku ściągnięto go z anteny. W "M jak miłość" Steffen występował przez 5 lat, w latach 2002-2007, jako mąż Małgosi granej przez Joannę Koroniewską.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz handlu złagodzony. Nieoficjalnie: rząd wprowadza ważne zmiany z powodu koronawirusa

2. Oficjalny komunikat sklepów ws. zamknięcia. Ważne: już wiadomo, czy trzeba robić zapasy i gdzie

Zupełnie niespodziewany zawód

"M jak miłość" było jedynie krótkim przystankiem w niezwykle barwnej drodze zawodowej Steffena Mollera. Po opuszczeniu serialowego hitu telewizyjnej Dwójki zajął się pisaniem książek. Na polskim rynku wydawniczym ukazało się kilka jego tytułów, dzięki którym można poznać go jeszcze z zupełnie innej strony niż to, co prezentował na szklanym ekranie. Jedna z nich, "Moja klasyczna paranoja" traktuje o muzyce klasycznej i jest autobiografią sympatycznego Niemca.

Najnowsza książka ukazała się w tamtym roku

Jak sam przyznał w jednym z wywiadów bywały czasy, że bardzo wstydził się swojej miłości do tego gatunku muzycznego i ukrywał ten fakt przed ludźmi, ogłaszając, że pała wielką miłością do grupy Queen. W "Viva Warszawa" opisuje Polskę oczami obywatela niemieckiego. Ostatnia wydana książka ukazała się w 2019 r. nosi nazwę „Weronika, twój mąż tu jest! – Gdy Niemcy i Polacy się kochają”. Obecnie gwiazda "M jak miłość" jeździ po Polsce ze swoim programem jako wzięty kabareciarz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  4. Szkoły będą prowadzić lekcje przez internet? Jest decyzja Ministerstwa Edukacji Narodowej
  5. Z ostatniej chwili: znany dziennikarz Polsatu na kwarantannie z podejrzeniem koronawirusa
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce 

Źródło: Świat seriali

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News