Straszne sceny w dzisiejszym odcinku "M jak miłość". Uwielbiana bohaterka zostanie zgwałcona

Straszne sceny w dzisiejszym odcinku "M jak miłość". Uwielbiana bohaterka zostanie zgwałcona Źródło: youtube/mjakmilosc

"M jak miłość" w dzisiejszym odcinku pokarze przerażające sceny. Jedna z bohaterek cieszących się największą sympatią widzów zostanie zgwałcona. Widzowie będą zaskoczeni obrotem spraw.

"M jak miłość" dziś wieczorem sprawi, że widzowie przeżyją wstrząsające emocje. W najnowszym odcinku jedna z bohaterek zostanie zgwałcona. Dramatyczne sceny będą miały jeszcze gorszy finał. Czy ktoś będzie w stanie uratować młodą dziewczynę? Jak potoczą się losy ulubionej bohaterki serialu?

Losy Mateusza i Lilki w najnowszym odcinku "M jak miłość"

Dziś w telewizji TVP2 zostanie wyemitowany 1484 odcinek serialu "M jak miłość". Widzowie z drżeniem serca będą mogli śledzić losy swoich ukochanych bohaterów. To właśnie w tym odcinku Lilka i Mateusz wybiorą się na imprezę do Mikołaja, którego Mateusz nie darzy wielką sympatią. 

Wydarzenia, do których dojdzie, będą wyjątkowo dramatyczne. Podczas kłótni pary Lilka zostawi swojego drinka w klubie i wybiegnie za ukochanym. Właśnie w tym momencie nieznajomy mężczyzna, który ją sobie wcześniej wypatrzył, doda czegoś do jej napoju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwałt ulubionej bohaterki "M jak miłość"

Pigułka gwałtu szybko zacznie działać, a Lilka nie będzie wiedziała, co się z nią dzieje. Będzie próbowała wrócić do domu, ale na jej drodze stanie nieznajomy, ten który wcześniej dodał pigułkę gwałtu do jej drinka. 

Mateusz będzie próbował odnaleźć swoją ukochaną, wypytując wszystkich, o to, gdzie może podziewać się Lilka. Usłyszy przerażające wiadomości, że dziewczyna po raz ostatni była widziana, kiedy wsiada do samochodu obcego mężczyzny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"

2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

Napastnik dopuści się brutalnego gwałtu na Lilce, której Mateuszowi nie uda się odnaleźć. Po dramatycznych wydarzeniach dziewczyna na pewno długo będzie dochodzić do siebie. Nie wiadomo, jak potoczą się jej dalsze relacje z Mateuszem. Wszystko rozwiąże się w następnych odcinkach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Wypłata 13. emerytury obniży zwykłą emeryturę. Polaków czeka dramatyczna sytuacja
  3. Wszystko załatwiono po cichu, bez wiedzy emerytów. Specjalista zdradza, że emerytury Polaków będą zmniejszone
  4. Siedział w jednej celi z mordercą Pawła Adamowicza. Wyjawił dobijającą prawdę o Stefanie W.
  5. Gwiazda Polsatu zabrała głos w sprawie bójki Pięknych i Młodych. Zespół disco polo zrównany z ziemią

źródło: superexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News