Gwiazdor "M jak miłość" ostro przesadził z alkoholem i wtedy dopiero się zaczęło. Szokujące nagranie w sieci

Gwiazdor "M jak miłość" ostro przesadził z alkoholem i wtedy dopiero się zaczęło. Szokujące nagranie w sieci Źródło: Facebook/M jak miłość

"M jak miłość" to wciąż najchętniej oglądany przez Polaków serial. Aktorzy występujący w tej produkcji TVP uznawani są za wielkie gwiazdy. Ostatnio jeden z gwiazdorów mocno przesadził z alkoholem. Nagranie z tej libacji trafiło do sieci.

"M jak miłość" jest emitowane na antenie TVP 2 od prawie 20 lat. Widzowie są mocno związani z bohaterami serialu, ale również pokochali aktorów, którzy się w nich wcielają. Ostatnio gwiazdor serialu ostro przesadził z alkoholem, a w sieci pojawiło się kompromitujące nagranie z tej libacji. 

"M jak miłość" bije rekordy oglądalności

"M jak miłość" co roku bije rekordy oglądalności. Pomimo zmieniających się postaci i nowych perypetii, serial nadal jest najchętniej oglądaną produkcją w polskiej telewizji. Jednym z nowszych nabytków aktorskiej załogi jest Tomasz Ciachorowski, który występuje w roli Artura Skalskiego. 

Ostatnio przystojny gwiazdor serialu przesadził z alkoholem. Kompromitujące nagranie z tej imprezy trafiło do sieci. Aktor z pewnością nie jest z siebie dumny po tym szczeniackim wyskoku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazdor popłynął na imprezie 

Tomasz Ciachorowski to młody przystojny mężczyzna, który lubi korzystać z życia i chętnie chodzi na imprezy. Tym razem ostro zabalował na domówce ze swoim przyjacielem, również aktorem, Michałem Mikołajczakiem.  Na Instagramie pojawiły się relacje z tego szalonego wydarzenia. Mężczyźni wlewali w siebie spore ilości alkoholu. 

Do elementów imprezy należał również taniec. Ciachorowski, który wyglądał jakby już ostro przesadził z drinkami, szalał na parkiecie. Nie można raczej powiedzieć, że jego pląsy na parkiecie były czymś kontrolowanym czy atrakcyjnym. Trudno jednak winić aktora za to, że potrafi się dobrze bawić, w końcu każdemu zdarza się czasem wypić odrobinę za dużo i robić kompromitujące rzeczy. Biorąc pod uwagę to, że impreza była raczej koleżeńskim spędem, z pewnością nikt nie miał za złe Tomaszowi Ciechorowskiemu, że trochę zaszalał. Gwiazdor "M jak miłość" postanowił w ten sposób skorzystać ze swojego czasu wolnego i wyluzować. 

Tomasz Ciachorowski opublikował później na swoim Instagramie sprostowanie całej sytuacji. Otóż była to część akcji, która ma na celu uświadamianie młodych ludzi o niebezpieczeństwach związanych z nieodpowiedzialnym używaniem alkoholu. Gwiazdor zaapelował o to, żeby sięgać po alkohol z umiarem i zachować klasę podczas spożywania. 

Źródło: Instagram/Tomasz Ciachorowski

ZOBACZ TAKŻE

  1. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Kryzys w rodzinie królewskiej. Brat wygarnął Harry'emu całą prawdę
  5. Marcin Mroczek dopiero teraz zdecydował się o tym opowiedzieć. Powalające informacje o Witoldzie Pyrkoszu
  6. Niedawno oglądaliśmy go w "Familiadzie", teraz podano wieść, która ścina z nóg. Nie żyje znany muzyk

Źródło: Instagram/Tomasz Ciachorowski 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News