Znienawidzona gwiazda "M jak miłość" cała we krwi. Zdjęcie w sieci

Znienawidzona gwiazda "M jak miłość" cała we krwi. Zdjęcie w sieci Źródło: screen shot z youtube.com/TVP VOD

"M jak miłość" zostało dzięki jej roli wzbogacone o nowe, niezwykłe wątki, które dały jej wielką popularność. Gwiazda zarówno w serialu, jak i w życiu osobistym potrafi szokować i wzbudzać kontrowersje. Choć zazwyczaj robi to świadomie, tym razem najwyraźniej nagle przytrafiło się jej coś niepokojącego. Opublikowała zdjęcie, które bardzo zmartwiło fanów. Wszyscy zastanawiają się, co stało się aktorce.

Gwiazda "M jak miłość" opublikowała zdjęcie w Internecie, które zmroziło krew w żyłach jej fanom. Na fotografii cała we krwi pozuje przed obiektywem. Widać wyraźnie, jak rozmazany makijaż spływa jej po policzkach.

Aktorka znana z "M jak miłość" na zdjęciu cała we krwi

Julia Wróblewska swojego Instagrama prowadzi w bardzo ciekawy, przykuwający uwagę sposób. Zobaczyć możemy tam, jak popularna aktorka spędza wolny czas - między innymi grając na pianinie, a także spacerując na łonie przyrody. Gwiazda "M jak miłość" chętnie pokazuje także swojego pupila, którego pokochali internauci.

Ostatnia jej publikacja poraziła jednak użytkowników sieci, którzy zobaczyli Wróblewską całą we krwi. Tajemnicza fotografia zaniepokoiła ich. Pojawiły się setki pytań o stan zdrowia aktorki.

 - Co Ci się stało? - zastanawia się internautka.

 - To straszne. Współczuję - napisała pochopnie jedna z użytkowniczek.

 - Matko, co to za krew? - brzmi wpis wyraźnie przestraszonej i zaniepokojonej fanki aktorki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie krew. Wróblewska przygotowuje się do nowej roli

Okazało się, że jej fotografia, która tak przestraszyła fanów, w rzeczywistości jest tylko charakteryzacją. Wróblewska w międzyczasie, gdy zrobiła sobie selfie, uczestniczyła na planie zdjęciowym w realizacji kolejnych odcinków serialu "W rytmie serca", gdzie prawdopodobnie wkrótce zobaczymy ją wcielającą się w drugoplanową rolę.

Gwiazdami tego serialu są dzisiaj między innymi: Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Fronczewski, Elżbieta Romanowska czy Zbigniew Zamachowski. Doświadczenie, które Wróblewska zdobędzie, nawet jeśli tylko w roli drugoplanowej, może więc być dla niej bardzo przydatne, a także miło wspominane w przyszłości. Fani aktorki zadeklarowali chęć obejrzenia kolejnego odcinka "W rytmie serca" z Wróblewską.

Fot. Instagram / Julia Wróblewska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Przeraźliwe upały i burze w całej Polsce. IMGW ostrzega przed niebezpieczeństwem
  4. Księżna Kate musiała interweniować. Jej synek zaczął publicznie wkładać to do buzi
  5. Aktor znany z serialu TVP „Klan” miał udar. Tragiczne informacje, potrzebna pilna pomoc
  6. Beata Tyszkiewicz jest ciężko chora. Gdy pokazała się na balkonie, wszystkim odebrało mowę

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News