Nieuleczalna choroba spędza sen z powiek gwiazdy "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i "Ojca Mateusza". Diagnoza była nieoczekiwana

Nieuleczalna choroba spędza sen z powiek gwiazdy "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i "Ojca Mateusza". Diagnoza była nieoczekiwana Źródło: East News Piotr Molecki

"M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Ojciec Mateusz" to zaledwie kilka produkcji, w których wystąpiła młoda aktorka. Kobieta usłyszała od lekarzy nieoczekiwaną diagnozę. Okazuje się, że choruje na nieuleczalną chorobę.

"M jak miłość" to serial, w którym widzowie uwielbiają jej postać. Młoda aktorka znana z wielu produkcji TVP cierpi na nieuleczalną chorobę. Gwiazda postanowiła podzielić się ze wszystkimi diagnozą, którą niespodziewanie usłyszała od lekarzy. 

Gwiazda "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" cierpi na nieuleczalną chorobę

Gwiazdy znane z polskiego show-biznesu często w rozmowach z mediami, wyjawiają prawdę na temat swojego stanu zdrowia. Wiele osób, które Polacy znają z telewizji, w wyjątkowo szczerych wypowiedziach, przyznaje się, że w ich życiu pojawiają się problemy, które spędzają im sen z powiek. 

Tak właśnie było z młodą aktorką znaną z serialu "M jak miłość" i "Na dobre i na złe", Anną Kaczmarczyk. Gwiazda wyznała, że cierpi na niedoczynność tarczycy w przebiegu choroby Hashimoto.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Kaczmarczyk znana z "Ojca Mateusza" i "M jak miłość" wyjawiła, jakie były początki choroby 

Anna Kaczmarczyk wyznała także, jak wyglądało jej życie przed diagnozą. Okazuje się, że początki były wyjątkowo trudne. 

- Gdy zaczynałam chorować, nie miałam na nic siły. Nie chciało mi się wstać z łóżka, włosy wychodziły mi garściami. Musiałam nauczyć się żyć z tą chorobą. Ciągle jestem na diecie, choć wolę myśleć i mówić o tym w kategoriach właściwego odżywiania się - wyznała gwiazda w rozmowie z Interią. 

Gwiazda znana z seriali TVP przyznała, jak dokładnie wygląda jej dieta po diagnozie. Młoda aktorka musiała zrezygnować z wielu produktów, które wcześniej znajdowały się w jej diecie. Zdradziła także, że już nie może spożywać swojego ukochanego przysmaku z dzieciństwa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tegoroczna Wielkanoc zapisze się czarnymi zgłoskami. Podano jedyny dzisiaj bilans ofiar i zakażonych, nie jest dobrze
2. Mąż zastanawiał się, dlaczego jego żony nie ma jeszcze w łóżku. Odkrył prawdę, niczego się nie spodziewał

- Musiałam wyeliminować gluten, ograniczyłam mięso oraz jajka. Nie zawsze jestem w stanie to zrobić, bo kromka świeżego chleba z masłem i szczypiorkiem to mój smak z dzieciństwa, do którego czasem mam ochotę wrócić - dodała aktorka znana z "M jak miłość". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy też mają swój test na koronawirusa. "Ten test uratuje życie wielu z nas i pozwoli szybciej uruchomić polską gospodarkę"
  2. Zmarł jeden z najwybitniejszych sportowców w historii. Osiągał ogromne sukcesy, wielka strata
  3. 8 sprawdzonych sposobów, by kierowcy oszczędzili duże pieniądze. Nawet kilka tysięcy złotych rocznie
  4. Owsiak napisał list do Kaczyńskiego. "Tak bez niczego w środku pandemii. Trzeba być niezłym chojrakiem"
  5. Wyjątkowo ciężkie chwile w rodzinie Katarzyny Dowbor. Sytuacja jest bardzo poważna
  6. Radio Zet przekazało ważny komunikat od sanepidu. Popularny twaróg pilnie wycofywany z niepokojącego powodu

źródło: interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News