Fani pogrążeni w smutku. Żona uwielbianego Witolda Pyrkosza zdradziła intymny sekret, nie może się pozbierać

Fani pogrążeni w smutku. Żona uwielbianego Witolda Pyrkosza zdradziła intymny sekret, nie może się pozbierać Źródło: youtube.com

"M jak miłość" odniosło niepowetowaną stratę, kiedy do wszystkich dotarły informacje o śmierci Witolda Pyrkosza. Jego żona długo nie mogła się pozbierać, opowiedziała o wszystkim w wywiadzie. Nie boi się mówić o tym, jak się czuje.

Gwiazda "M jak miłość" odeszła nagle. Witold Pyrkosz zmarł na zapalenie płuc, z którym zmagał się 3 tygodnie przed śmiercią. Lekarze określali jego stan jako ciężki. Krystyna Pyrkosz przełamała smutek i porozmawiała z dziennikarzami.

Nie mogła oglądać "M jak miłość", a w święta czuła się najgorzej. Wtedy najbardziej odczuwała brak męża

Witold Pyrkosz odszedł niespodziewanie 22 kwietnia 2017 roku. Jego brak spowodował pustkę w obsadzie "M jak miłość", a fani stracili jednego z ulubionych bohaterów serialu. Zmieniło się przede wszystkim życie jego ukochanej żony Krystyny, która jeszcze długo nie mogła spojrzeć na żaden z odcinków polskiej telenoweli. Bała się, że zobaczy zmarłego męża na ekranie i wszystko powróci ze zdwojoną siłą i jeszcze większym bólem. Świadomie nie włączała telewizora.

Żona Witolda Pyrkosza była od niego młodsza 19 lat. Ich związek małżeński trwał 56 lat. Bardzo chcieli doczekać 60. rocznicy i kolejnych.

- Co ja mogę powiedzieć. Jest beznadziejnie. Myślałam, że to minie, ale nic nie mija. Czuje się beznadziejnie i radzę sobie beznadziejnie. Nie mam w tym roku świąt i nie mam życia. Na Wigilię przyjdzie tylko syn z wnuczkami. Zrobię karpia i to będą moje całe święta - mówiła Krystyna Pyrkosz.

Wdowa po Witoldzie Pyrkoszu uważa, że już nic dobrego jej w życiu nie spotka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystyna Pyrkosz jest przykładem tego, że czas leczy rany. Początkowo nie miała zamiaru oglądać serialu, lecz po ponad roku przełamała się i od razu zobaczyła męża na ekranie.

- Nie oglądałam przez ponad rok "M jak miłość", ale ostatnio chwilę popatrzyłam. Widziałam ostatnie odcinki z udziałem męża, jak siedział przy stoliku, ale widać było, że jest już zmęczony. Wszystko, co miał napisane, nie zostało niestety zrealizowane, a miało się dziać naprawdę dużo... - wspomina żona Witolda Pyrkosza.

Dzisiaj grzeje: 1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu
2. Gwiazda Ranczo przekazała smutne słowa i błaga o pomoc. Potrzeba ponad 2 milionów złotych

Chociaż Krystyna Pyrkosz może liczyć na wsparcie rodziny, dzieci i znajomych, to nadal nie może odnaleźć się bez swojego męża. Trudno jej wykonywać codzienne czynności wiedząc, że nigdy nie zamieni słowa z aktorem i nie spędzą wieczoru na kanapie.

- Nic dobrego mnie już nie czeka - mówi wdowa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: nie żyje członek i autor tekstów legendarnego zespołu
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  4. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  5. Popularny produkt niszczy tarczycę i powoduje nowotwór. Lepiej natychmiast wyrzuć go z lodówki

Źródło: VIVA

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News