"M jak miłość" po wakacjach rozpocznie się wielkim dramatem. Bohaterka podjęła najgorszą decyzję w życiu?

"M jak miłość" po wakacjach rozpocznie się wielkim dramatem. Bohaterka podjęła najgorszą decyzję w życiu? Źródło: instagram/mjakmilosc.official/

"M jak miłość" po wakacjach zaskoczy wszystkich swoich widzów. Wydarzenia w życiu bohaterki mogą nie dla wszystkich być zadowalające. Ulubienica wielu przeżyje wielki dramat w związku ze swoja ostatnią decyzją.

"M jak miłość" od lat zaskakuje wszystkich swoich fanów i choć teraz musimy poczekać na kolejne odcinki, już po wakacjach nie zabraknie emocji. Jedna z bohaterek zacznie zdawać sobie sprawę, że ostatnia decyzja mogła być najgorsza w jej życiu. Wszystko wskazuje na to, że będzie tego bardzo żałować. 

Prawdziwy dramat bohaterki "M jak miłość"

W jednym z ostatnich odcinków serialu Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) wzięli ślub. Już znacznie wcześniej mogliśmy zaobserwować, że bohaterka wyraźnie nie jest pewna swoich uczuć, jednak z biegiem czasu jednak, wszystko zaczęło jakoś się układać i Ula ostatecznie zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu. Wszystko wskazywało na to, że teraz w ich życiu rozpocznie się prawdziwa sielanka, której końca długo nie ujrzymy. Teraz jednak wychodzi na jaw, że nie wszystko jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać.  

Już po wakacjach między Ulą a Bartkiem zacznie się psuć. Bohaterka z każdym dniem coraz bardziej zacznie się zastanawiać, czy aby na pewno kocha swojego świeżo upieczonego męża. Kolejne dni będą pełne niepewności, a małżeństwo przestanie rozkwitać. Wydaje się, że ta jedna decyzja może być najgorszą w życiu dziewczyny. Rozmyślanie o małżeństwie będzie dla Uli niewyobrażalnym dramatem - nie będzie mogła wybaczyć sobie, że nie zaufała intuicji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zaniedbana Ula i powrót Janka 

Nowa sytuacja stanie się dla Uli na tyle przytłaczająca, że zupełnie przestanie o siebie dbać. Relacja między nią a Bartkiem zacznie się pogarszać. Bohaterka zda sobie sprawę z tego, że najwyraźniej czuje coś jeszcze do swojego byłego narzeczonego. Sytuacja wcale nie poprawi się, gdy nagle powróci Janek (Tomas Kollarik). Do Uli nagle dotrze, że uczucie między nimi jednak nie wygasło, a ślub z Bartkiem nie był dobrym pomysłem. Co więcej, bohaterka odkryje, że mąż ma przed nią tajemnice, co doleje tylko oliwy do ognia. 

  1. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  4. Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem
  5. Silnie rakotwórcza substancja w hitowych produktach Biedronki. Będzie afera!
  6. Najbardziej niebezpiecznie w środę i czwartek. Alarm TVN: po piekielnych upałach gwałtowne i przerażające zjawiska

Źródło: se

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu