"M jak miłość" bez Mroczka? Aktor przerwał milczenie, nie pozostawił żadnych złudzeń

"M jak miłość" bez Mroczka? Aktor przerwał milczenie, nie pozostawił żadnych złudzeń Źródło: kadr serialu "M jak miłość"

"M jak miłość" niebawem pożegna kolejnego ulubieńca widzów? Media już od jakiegoś czasu donoszą, że Mroczek zniknie z serialowej rzeczywistości, a teraz sam aktor skomentował pogłoski, nie pozostawiając żadnych złudzeń.

Serial "M jak miłość" jest emitowany już od blisko 20 lat, z tego powodu widzowie zdążyli mocno zżyć się z niektórymi bohaterami. Kultowa rodzinka Mostowiaków w każdym tygodniu wzbudza wiele emocji wśród Polaków, którzy nie wyobrażają sobie, by na antenie mogło zabraknąć ich ulubieńców. Nic zatem dziwnego, że spekulacje o odejściu jednego z braci Mroczków wywołały spore poruszenie. Aktor jednak przez długi czas nie komentował plotek, aż w końcu postanowił przerwać milczenie. 

Mroczek odchodzi z "M jak miłość"? Nie pozostawił złudzeń

Ostatnie wydarzenia z kultowej "Emki" rodzą w widzach naprawdę skrajne emocje, a wszystko za sprawą skomplikowanej relacji obejmującej braci Zduńskich i zakłopotaną Kingę (Katarzyna Cichopek). Chyba nikt nie był w stanie przewidzieć, że samotny Paweł (Rafał Mroczek) który wciąż nie może zaznać szczęścia w miłości, zadurzy się w swojej szwagierce. Na domiar złego, zdecydował się na dość odważny krok, posyłając w jej stronę pocałunek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Choć Zduńska wybaczy Pawłowi niestosowne zachowanie, nie będzie w stanie o tym zapomnieć, a i on zacznie odczuwać do niej coraz silniejsze uczucie. Z czasem Piotrek (Marcin Mroczek) zacznie zauważać zauroczenie brata, co wywoła spory konflikt między bliźniakami. Tymczasem media zaczęły spekulować, że produkcja TVP chce w taki sposób pozbyć się Pawła z serialu. Dotychczasowe milczenie aktora tylko jeszcze bardziej zaniepokoiło fanów, którzy wciąć obawiali się, że będą musieli pożegnać ulubieńca. 

Teraz Mroczek postanowił przerwać milczenie i w wywiadzie dla "Wideo Portalu" otwarcie przyznał, że już od dawna miał dość gry w "M jak miłość". Szczerze wyznał, że praca na planie zwyczajnie mu się znudziła i przestał czerpać z niej przyjemność. Zdawać by się zatem mogło, że aktor rzeczywiście planuje opuścić Mostowiaków, jednak swoją wypowiedź zwieńczył krótkim, uspokajającym widzów sprostowaniem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano

2. Wyciekło nagranie. Film z bijatyki "Pięknych i Młodych" poraża, wiadomo już kto zaczął

- Gdzieś w pewnym momencie te baterie się wyczerpują. W moim przypadku też tak było, jak w każdej pracy. Jak sinusoida. Jesteśmy troszeczkę w dołku, później znowu na górze. Scenarzyści fundują nam coś fajnego w danym okresie, mają pomysł na naszego bohatera. Później te pomysły przenoszą się na innych bohaterów. To jest normalne przy takich serialach, które trwają wiele lat. Na razie nigdzie się nie wybieram - mówił. 

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News