Wielu widzów nie mogło się pozbierać. Córka Marka Mostowiaka z "M jak miłość" w scenie namiętnego stosunku

Wielu widzów nie mogło się pozbierać. Córka Marka Mostowiaka z "M jak miłość" w scenie namiętnego stosunku Źródło: instagram/mjakmilosc.officia/

Fani "M jak miłość" mogli przeżyć prawdziwy szok widząc jedną ze swoich ulubienic w tak odważnej scenie. Córka serialowego Marka Mostowiaka pokazała oblicze, którego widzowie nie mieli dotąd możliwości poznać.

"M jak miłość" od wielu lat cieszy się ogromną popularnością, a z roku na rok przybywa fanów kultowego serialu. Widzowie zdążyli przywiązać się już do bohaterów, których losy śledzą każdego tygodnia. Niektórzy na tyle polubili grane przez aktorów postaci, że niekiedy nie potrafią wyobrazić sobie ich w innej roli.

Fani "M jak miłość" przeżyli szok. Córka Mostowiaka w namiętnej scenie 

Serialowy Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski), choć opuścił już plan kultowego serialu TVP, wciąż pozostaje w pamięci najwierniejszych widzów produkcji. O uwielbianym bohaterze nie pozwalają im również zapomnieć jego serialowe córki, czyli Ula (Iga Krefft) i Natalia (Marcjanna Lelek), których wątki dalej trwają. Co prawda historia Uli jest o wiele bardziej rozwinięta po tym, jak jej przyrodnia siostra postanowiła wyjechać z ukochanym, jednak widzom zdaje się to nie przeszkadzać. 

Przez lata pracy w "Emce" fani poznali serialową Natalię jako spokojną, ułożoną, a niekiedy bardzo powściągliwą osobę, z którą utożsamiają ją nawet w życiu prywatnym. Aktorka jest jednak zupełnie inna niż jej bohaterka, a na swoim Instagramie nie stroni od odważnych zdjęć. Marcjanna próbuje zrobić wszystko, by pozbyć się etykiety spokojnej Natalii i prezentować swój własny, a nie wykreowany przez produkcję charakter.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

By osiągnąć swój cel podejmuje się coraz to nowszych i odważniejszych ról, w których może z dumą pokazywać aktorski talent. W ostatnim czasie zagrała w pełnometrażowej produkcji "Pół wieku poezji później", gdzie wcieliła się w postać Keiry. Bohaterka w jednej ze scen oddaje się Julianowi (Marcin Bubółka), co najbardziej mogło zaskoczyć widzów, a tym bardziej fanów "M jak miłość". Namiętna scena pokazała nowe oblicze aktorki, które nigdy nie objawiło się w serialu TVP. 

Dzisiaj grzeje: 1. 5 osób, które naprawdę żyły z niewiarygodnymi chorobami. Zdjęcie nr 3 mrozi krew w żyłach
2. Przeprowadzono sekcję zwłok Janusza Dzięcioła. Najnowsze informacje prokuratury o strasznej śmierci zwycięzcy Big Brothera

Niektórzy mieli spory problem, by pozbierać się po tak gorącej scenie i wiele wskazuje na to, że od tego momentu będą inaczej postrzegać kultową Natalię Mostowiak. Niewykluczone, że aktorce w końcu udało się oderwać łatkę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Nie żyje legenda polskiego sportu. Był trzykrotnym uczestnikiem mistrzostw świata
  3. Nie żyje zgwałcona 23-latka. Szła zeznawać przeciwko oprawcom, złapali ją i zrobili straszne rzeczy, druzgocące informacje 
  4. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  5. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę

Źródło: radiozet 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News