TRICOLORS/East News
Klaudia Bochenek - 9 Maja 2020

Wydało się, ze mąż wielokrotnie zdradzał uwielbianą gwiazdę "M jak miłość". Najbardziej zdumiewa jej reakcja, przesadziła?

Gwiazda "M jak miłość" doskonale wiedziała o tym, że jest zdradzana przez męża. Wiedziała też o tym, że to nie był jednorazowy wybryk. Znajomi, przyjaciele i rodzina dziwili się, dlaczego aktora na to pozwala i się po prostu nie rozwiedzie. Jej reakcja zwala z nóg.

Aktorka znana m.in. z "M jak miłość" i kilku innych kultowych seriali TVP, miała dość ciekawy podejście do małżeństwa. Wiedziała, że mąż ją zdradza, ale jej tłumaczenia, dlaczego to robi i dlaczego się na to godzi, mogą mocno zaskoczyć.

Gwiazda "Złotopolskich" oraz "M jak miłość" nie miała za złe mężowi jego wybryków

W małżeństwie spędzili ze sobą ponad 50 lat i doskonale wiedzieli, co drugie robi za plecami pierwszego. Związek aktorki, Anny Milewskiej, i Andrzeja Zasady był szeroko komentowany w polskich mediach. Poznali się w 1959 roku, a 10 lat później wzięli ślub. Wszyscy mówili, że nie tworzą typowej rodziny, ale za to kochają się zabój. Aktorka wiedziała o zdradach, ale patrzyła na to z kompletnie innej strony.

Królowe życia - Dagmara i jej synDagmara przeżyła chwile grozy, nie mogła powstrzymać łez. Jej syn znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwieCzytaj dalej

- Zarzucano mi, że jestem zbyt tolerancyjna, bo mąż nie był mi wierny. Uważałam jednak, że jest tak fascynujący, atrakcyjny i charyzmatyczny, że nie wolno mi go zatrzymywać wyłącznie dla siebie - tłumaczyła raz za razem Anna Milewska i zaznaczała, że jako para traktują się na równi i liczy się dla nich przyjaźń, tolerancja i zaufanie. Nie mogliby żyć w chorej zazdrości, bez szacunku i zrozumienia.

Aktorka szczerze współczuła kochankom męża

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

- Dlaczego miałam go trzymać kurczowo tylko dla siebie? Chciałam dla niego szczęścia, a był szczęśliwy i kochał mnie. Wszystko inne stawało się nieistotne, nie mogło nam zagrozić. Ja byłam tą pierwszą, jedyną! I tak zostało do końca. Byłam pewna swoich i jego uczuć. Nawet trochę współczułam jego adoratorkom. Były na pozycji z góry przegranej - pisała Anna Milewska w książce "Życie z Zawadą", która jest jej autobiografią. Zawsze obiecywali sobie, że się nie rozstaną. Andrzej Zawada zapewniał, że jest kobietą jego życia. Anna Milewska ufała mu i sama też pozwalała sobie na skoki w bok. To była dla nich tylko fizyczność.

Dzisiaj grzeje:

1. Był na miejscu znalezienia ciała Kacperka. Media nie przekazały całej prawdy
2. Znaleziono ciało Kacperka? Dziennikarz śledczy przekazał dramatyczne informacje z miejsca poszukiwań

Anna Milewska niejednokrotnie zachwalała męża, że potrafi być wyśmienitym i czułym kochankiem, a Andrzej Zawada nie pozostawał dłużny i doceniał cierpliwość oraz tolerancję żony. Byli ze sobą aż do grobowej deski - do 2000 roku, kiedy to mąż aktorki zmarł na raka trzustki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Edyta Górniak wywołała burzę swoimi słowami. Gwiazda mówi o przymusowym szczepieniu
  2. Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)
  3. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  4. Po cichu zapadła decyzja ws. wyborów. Weszła w życie w trybie natychmiastowym
  5. Doszło do bardzo złego. Jackowski nie ma wątpliwości, twierdzi, że spełnia się jego najczarniejsza wizja
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

MężczyznaZnalazł dziwny kamień. Kiedy zobaczył, co było w środku, pobladłCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News